Ümitcan Uygun'un DM Kutusuna Gelen Mesajlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   şimdi yeni sevgilisi ölü bulunmuş gencecik kız. insan üzülüyor tüm bu olanlara ama biraz da sinirleniyor. sizin ne işiniz var kızlar böyle adamlarla? vahşice öldürdüğü ilk kızdan sonra dm kutusuna gelen mesajlara bakın. şimdi de yeni sevgilisi ölü bulunmuş. çok garip bir denklem var ortada. çok can sıkıcı.
    bright-wizard
    Kızlar, iyi seçici olun derim. Adam gibi adamla böyle şeyler yapın. yaptıklarınız sır kalacağına güvenliğiniz adamla yapın ne yapacaksanız
     tsukyomi
     Herkes dengini alır tabi. Zincirini seven köpek, sahibinin dövmelerini ceza olarak algılar. Ama bu demek değildir ki siz vurun, kırın, öldürün, katıksız şerefsiz olun ama sorun sadece size gelen kızlarda olsun. İki taraf da sıkıntılı. Ne erkek karaktersiz olacak, ne de kadın belalı tiplere kendini satacak. Bu kadar basit, tek ve hayat kurtaracak bir kurala uymak varken biri öldürmeyi, diğeri de ölmeyi seçiyorsa kusura bakmayın, iki taraf da insan değildir.
      htrnz
      kızlar kaşınıyor onlarda kaşıyor yani su destisi su yolunda diyecek bişey yok yazık.
       strangestar
       Bunun sebebi ne ya gücünü mü kanıtladı bu herif baskın diye hayvansal içgüdüler mı çekiyor
        merutsukun
        30 resmi, onlarca da gayriresmi cinayet işleyen bir şahsın tutuklanması yüzünden yüzlerce kadının intihar ettiğini duymuştum. Belalı tip seven kadınlar mümkünse kendini dağdan atsın. Tecavüzcüye bile bile koşmak da salaklıktır mallıktır.
         artenemy
         Oh olsun mu diyeyim,yazık size mi diyeyim bilemedim,hani altında son model motorsikletle makaslaya makaslaya kaçarak gitmeye çalışırken ya bir arabanın altında kalır yada tamponuna çarpıp paramparça olur ya işte bu o.
          voila
          Göreceğiz bu sefer de aynı şeyler olacak mı
           gossipdio
           Ya ben anlamıyorum bile bile nasıl konuşuyorlar böyle insanlarla. Millet etrafta bas bas bağırıyor kanıtlar var diyor hala konuşuyorlar inanılmaz.
            notuds
            cinayete elbet üzülüyoruz evet tamam pekii bu aptallığa göz göre göre yürümek nedir? biriyle tartışsan yemediğin linç kalmaz.. yok kadına karışamazsın falan bilmem ne.. ortada bir katil olduğu için herkesin tepkisi belli.. ama potansiyel katillere kendini böyle kul köle yapan kişiler var.. insanın her şeyden önce kendine saygı duymalı.. yeni doğum yaptım diyor belli bir ilişkisi var evli ya da başka bilmem ne.. ki ilişkisi olmasa bile ne bu akılsızlık aq.. seks yapmak mı istiyorsun yap ama bu aptallık.. linçleyecekseniz de linçleyin aq çok fifimde.. insan olmayı öğrenin
             eski_bi_tanidik
             İrem nur diye birisi vardı bi an kendimi zannettim amk 😨😨 jdjdjdfjdjdkd
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.