Ümitcan Uygun'un DM Kutusuna Gelen Mesajlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   şimdi yeni sevgilisi ölü bulunmuş gencecik kız. insan üzülüyor tüm bu olanlara ama biraz da sinirleniyor. sizin ne işiniz var kızlar böyle adamlarla? vahşice öldürdüğü ilk kızdan sonra dm kutusuna gelen mesajlara bakın. şimdi de yeni sevgilisi ölü bulunmuş. çok garip bir denklem var ortada. çok can sıkıcı.
    strangestar
    Bunun sebebi ne ya gücünü mü kanıtladı bu herif baskın diye hayvansal içgüdüler mı çekiyor
     tsukyomi
     Herkes dengini alır tabi. Zincirini seven köpek, sahibinin dövmelerini ceza olarak algılar. Ama bu demek değildir ki siz vurun, kırın, öldürün, katıksız şerefsiz olun ama sorun sadece size gelen kızlarda olsun. İki taraf da sıkıntılı. Ne erkek karaktersiz olacak, ne de kadın belalı tiplere kendini satacak. Bu kadar basit, tek ve hayat kurtaracak bir kurala uymak varken biri öldürmeyi, diğeri de ölmeyi seçiyorsa kusura bakmayın, iki taraf da insan değildir.
      bright-wizard
      Kızlar, iyi seçici olun derim. Adam gibi adamla böyle şeyler yapın. yaptıklarınız sır kalacağına güvenliğiniz adamla yapın ne yapacaksanız
       gossipdio
       Ya ben anlamıyorum bile bile nasıl konuşuyorlar böyle insanlarla. Millet etrafta bas bas bağırıyor kanıtlar var diyor hala konuşuyorlar inanılmaz.
        voila
        Göreceğiz bu sefer de aynı şeyler olacak mı
         htrnz
         kızlar kaşınıyor onlarda kaşıyor yani su destisi su yolunda diyecek bişey yok yazık.
          eski_bi_tanidik
          İrem nur diye birisi vardı bi an kendimi zannettim amk 😨😨 jdjdjdfjdjdkd
           artenemy
           Oh olsun mu diyeyim,yazık size mi diyeyim bilemedim,hani altında son model motorsikletle makaslaya makaslaya kaçarak gitmeye çalışırken ya bir arabanın altında kalır yada tamponuna çarpıp paramparça olur ya işte bu o.
            merutsukun
            30 resmi, onlarca da gayriresmi cinayet işleyen bir şahsın tutuklanması yüzünden yüzlerce kadının intihar ettiğini duymuştum. Belalı tip seven kadınlar mümkünse kendini dağdan atsın. Tecavüzcüye bile bile koşmak da salaklıktır mallıktır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.