Ümitcan Uygun ile Bir Arada Bulunan Esra Hankulu'nun Ölü Bulunması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun ile dün gece aynı evde kalan ve sevgilisi olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Esra Hankulu evinde ölü bulundu. Kamera tespitinde Esra Hankulu ile Ümitcan Uygun'un aynı evde bulunduğu tespit edilmiş ve kendisi gözaltına alınmış. Aylardır bağırıyoruz. Aleyna Çakır davasında da birçok kanıt vardı. Ümitcan Uygun'u cezalandırmazsanız nasıl kadın cinayetlerini engelleyeceğiz biz dedik. Bugün başka bir kadının ölüm haberine uyandık. Benim artık aklım almıyor. Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bizim canımız bu kadar kıymetsiz olmamalı. Bir kadın daha gözümüz önünde öldürüldü. Başka bir şey demek istemiyorum.
    patronicee
    Bu kızlar salak mı ya? Adam aklandı diyelim, o zan bile insanların ürkmesi için kocaman bir sebep. Adalet(!) Salmış adamı ama gün gibi ortada herşey. Nasıl bu kadar cesur olabiliyor bu kızlar ya. Yazık olmuş gencecik kıza. Adam serii katil mi desek sapık mı desek adı da yok. Soluyoruz göz göre göre.
     buse01
     Abi tamam yakışıklı geliyor olabilir size ya da başka bir şey ama takılmayın şu adamla erkek kıtlığı mı var herkes biliyor zaten.. Bu kişiler çok tatlı dilli olur ama yemeyin allah aşkına Seni de öldürür bir başkasını da öldürebilir bu potansitel söz konusu başta.. Ve kimse kimsenin canını almaya hakkı yok. Bu kime güveniyor abi sen kimsin ya Böyle kişilerin allah belasını versin sizin yüzünüzden ülke bir kadın mezarlığı oldu
      gilad-pellaeon
      bir söz vardır Beni bir kere kandırırsan bu senin ayıbın beni iki kere kandırırsan bu benim ayıbımdır.
       lovewkoko
       olayda kadın bu çocuğun evinde bulunmuyor fakat son görüştüğü kişi bu ümitcan. sevgilisi olduğu iddia ediliyor. çocuk elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor, biz şurada iki şey yazsak paket oluruz. ne garip ülke.
        asit
        Bu dengesiz en başta atılmalıydı cezaevine ama bile bile bu caninin etrafında olmak niye ya ? Hiç mi canınızdan korkunuz yok ? Bu şerefsiz bir şekilde korunuyor, dokunmuyor kimse.
         yabadabadu
         tamam kadın cinayeti de ne işin var o katilin evinde veya o katille? biraz da kendinde arayacaksın suçu. linçleyebilirsiniz
          cinayetvaraga
          Daha önce de söyledim yine söylüyorum, bu o.çocuğunun arkasında kim var? kim koruyor bu piçi? bu nasıl iştir biri açıklasın artık! çıldırmamak elde değil!
           gizemino
           o kadar o kadar üzgünüm ki her gün başka bir kadının ölüm haberine uyanıyoruz ve hiçbir şey yapamıyoruz
            kisacadeniz
            Bu sefer hak ettiği şekilde cezaevine girsin bu insan görünümlü yaratık
             rarero
             Tartışılan şey hala kadının neden onun yanında olduğu. Bence önce o adamın neden dışarıda olduğu tartışılsın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.