Ümitcan Uygun ile Bir Arada Bulunan Esra Hankulu'nun Ölü Bulunması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun ile dün gece aynı evde kalan ve sevgilisi olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Esra Hankulu evinde ölü bulundu. Kamera tespitinde Esra Hankulu ile Ümitcan Uygun'un aynı evde bulunduğu tespit edilmiş ve kendisi gözaltına alınmış. Aylardır bağırıyoruz. Aleyna Çakır davasında da birçok kanıt vardı. Ümitcan Uygun'u cezalandırmazsanız nasıl kadın cinayetlerini engelleyeceğiz biz dedik. Bugün başka bir kadının ölüm haberine uyandık. Benim artık aklım almıyor. Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bizim canımız bu kadar kıymetsiz olmamalı. Bir kadın daha gözümüz önünde öldürüldü. Başka bir şey demek istemiyorum.
    kisacadeniz
    Bu sefer hak ettiği şekilde cezaevine girsin bu insan görünümlü yaratık
     patronicee
     Bu kızlar salak mı ya? Adam aklandı diyelim, o zan bile insanların ürkmesi için kocaman bir sebep. Adalet(!) Salmış adamı ama gün gibi ortada herşey. Nasıl bu kadar cesur olabiliyor bu kızlar ya. Yazık olmuş gencecik kıza. Adam serii katil mi desek sapık mı desek adı da yok. Soluyoruz göz göre göre.
      gizemino
      o kadar o kadar üzgünüm ki her gün başka bir kadının ölüm haberine uyanıyoruz ve hiçbir şey yapamıyoruz
       yabadabadu
       tamam kadın cinayeti de ne işin var o katilin evinde veya o katille? biraz da kendinde arayacaksın suçu. linçleyebilirsiniz
        cinayetvaraga
        Daha önce de söyledim yine söylüyorum, bu o.çocuğunun arkasında kim var? kim koruyor bu piçi? bu nasıl iştir biri açıklasın artık! çıldırmamak elde değil!
         asit
         Bu dengesiz en başta atılmalıydı cezaevine ama bile bile bu caninin etrafında olmak niye ya ? Hiç mi canınızdan korkunuz yok ? Bu şerefsiz bir şekilde korunuyor, dokunmuyor kimse.
          lovewkoko
          olayda kadın bu çocuğun evinde bulunmuyor fakat son görüştüğü kişi bu ümitcan. sevgilisi olduğu iddia ediliyor. çocuk elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor, biz şurada iki şey yazsak paket oluruz. ne garip ülke.
           gilad-pellaeon
           bir söz vardır Beni bir kere kandırırsan bu senin ayıbın beni iki kere kandırırsan bu benim ayıbımdır.
            voila
            Şaka mı bu, yine salarlarsa bu oçu cinnet geçiricem artık
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.