Ümit Özdağ'ın Süleyman Soylu'yu Düelloya Çağırması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lazycat
   Ümit Özdağ döver bence🤣🤣🤣
    coronavirus
    'Ümit Özdağ'ın, Soylu'yu İçişleri Bakanlığı Önünde Kafes Dövüşüne/Teke Teke Davet Etmesi' desen daha hoş olmaz mıydı? Dümdüz başlık...
     sairsel
     Helal olsun, lafı söyleyip kenara çekilen değil bize böyle sözünün arkasında duran ve hakkını veren siyasetçiler lazım.
      asit
      ''Kendisine atfedilen tüm çirkinliklere ve hakaretlere rağmen hakaret etmeyip insani yönlerini korumaya çalışmak da devrimdir'' diye bir söz bırakayım. Keşke kaale bile almasa diyeceğim ama sözler çok ağır. Bir şekilde tepki vermiş yine. İnşallah zaferle döner. :))
       tsukyomi
       Açıkçası bu dilin siyasette kullanılması midemi bulandırmıyor değil, iki taraf için de söylüyorum. Sanki mahalle kavgası ediliyor. Ama şu sıralar sağcı olmasına rağmen Ümit Özdağ'a sempatim arttı. Yıllardır hiçbir partinin yapamadığını adam şak diye yaptı. Sığınmacı problemini çözse çözse bu adam çözer. Irkçı değilim, kalbimi yıllarca savaşıp çoğu zaman yenildiğimiz Rus ırkından birine verdim ya ötesi var mı? Lakin şuna inanıyorum; kültürü kirli ırklar vardır. Nedir kültürü kirleten? Pedofili, kadın düşmanlığı, insan haklarına aykırı kurallar/yaşam tarzı, vandallık. Şimdi Afgan, Suri ve Pakilerin ortak noktalarına bakıyoruz; Pakiler çocuk kaçırmada bir numara. Afgan ağalarının oğlan çocuklarına daha iyi "meyledebilsinler" diye Amerikan askerlerinden Viagra satın aldıkları biliniyor. Suriler desen vandallık ve kontrolsüz üremede üstlerine yok. Üç ırk da kadın satma, pedofili ve vandallıkta kapışıyorlar. Şimdi size soruyorum; çocuklarınızı bunların yanında yetiştirir misiniz? Evet, ben de öyle düşünmüştüm. Bu bir ırkçılık değil, ölüm kalım meselesi artık.
        patiklipengui
        Adam baya gel teke tek atalım demiş ya da ben yanlış anladım ama baya sakin ve elit bir açıklamaydı son kısma kadar. Siyasette böyle bir dil ne kadar doğru tartışılır. Yalnız Sülo hayatta gelmez. En fazla ne rezil bir teklif diye açıklamada bulunup propaganda yapar ya da onu bile yapmayıp üstünü kapatır.
         cinayetvaraga
         sedat peker'in gazina mi geldin babbaa
          mrlawyerkk
          Yarın ki tablo net bu olur bence :)) Eee sen şimdi naneyi yemedin mi? Artık kim kime derse :)
          https://www.youtube.com/watch?v=QTMa9L0tc_Y
          https://www.youtube.com/watch?v=QTMa9L0tc_Y
           mrsnl33
           Süleyman gidemez, giderse de yalnız olmaz😅😅
            minmina
            ülke boks maçına dönmüş
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.