Ümit Özdağ'ın Süleyman Soylu'yu Düelloya Çağırması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lazycat
   Ümit Özdağ döver bence🤣🤣🤣
    tsukyomi
    Açıkçası bu dilin siyasette kullanılması midemi bulandırmıyor değil, iki taraf için de söylüyorum. Sanki mahalle kavgası ediliyor. Ama şu sıralar sağcı olmasına rağmen Ümit Özdağ'a sempatim arttı. Yıllardır hiçbir partinin yapamadığını adam şak diye yaptı. Sığınmacı problemini çözse çözse bu adam çözer. Irkçı değilim, kalbimi yıllarca savaşıp çoğu zaman yenildiğimiz Rus ırkından birine verdim ya ötesi var mı? Lakin şuna inanıyorum; kültürü kirli ırklar vardır. Nedir kültürü kirleten? Pedofili, kadın düşmanlığı, insan haklarına aykırı kurallar/yaşam tarzı, vandallık. Şimdi Afgan, Suri ve Pakilerin ortak noktalarına bakıyoruz; Pakiler çocuk kaçırmada bir numara. Afgan ağalarının oğlan çocuklarına daha iyi "meyledebilsinler" diye Amerikan askerlerinden Viagra satın aldıkları biliniyor. Suriler desen vandallık ve kontrolsüz üremede üstlerine yok. Üç ırk da kadın satma, pedofili ve vandallıkta kapışıyorlar. Şimdi size soruyorum; çocuklarınızı bunların yanında yetiştirir misiniz? Evet, ben de öyle düşünmüştüm. Bu bir ırkçılık değil, ölüm kalım meselesi artık.
     sairsel
     Helal olsun, lafı söyleyip kenara çekilen değil bize böyle sözünün arkasında duran ve hakkını veren siyasetçiler lazım.
      asit
      ''Kendisine atfedilen tüm çirkinliklere ve hakaretlere rağmen hakaret etmeyip insani yönlerini korumaya çalışmak da devrimdir'' diye bir söz bırakayım. Keşke kaale bile almasa diyeceğim ama sözler çok ağır. Bir şekilde tepki vermiş yine. İnşallah zaferle döner. :))
       cinayetvaraga
       sedat peker'in gazina mi geldin babbaa
        patiklipengui
        Adam baya gel teke tek atalım demiş ya da ben yanlış anladım ama baya sakin ve elit bir açıklamaydı son kısma kadar. Siyasette böyle bir dil ne kadar doğru tartışılır. Yalnız Sülo hayatta gelmez. En fazla ne rezil bir teklif diye açıklamada bulunup propaganda yapar ya da onu bile yapmayıp üstünü kapatır.
         mrlawyerkk
         Yarın ki tablo net bu olur bence :)) Eee sen şimdi naneyi yemedin mi? Artık kim kime derse :)
         https://www.youtube.com/watch?v=QTMa9L0tc_Y
         https://www.youtube.com/watch?v=QTMa9L0tc_Y
          mrsnl33
          Süleyman gidemez, giderse de yalnız olmaz😅😅
           bukafelos
           İki ülkücü bozmasından çok fazla diplomasi beklenemezdi zaten. İti ite kırdırma olayı. Şöyle Bi güreşselerde az biraz izlesek.
            gizemino
            bu üslubu destekleyen var mı gerçekten? evet konuştukları çok haklı olabilir ama sonrasında hadi gel dövüşelim demediği kaldı bir tek özdağ'ın. bunu destekleyen o kadar çok kişi gördüm ki. şiddet üslubunun hiçbir desteklenecek tavrı yok. he özdağ tavır koymasın, karşı çıkmasın mı diyorum. asla. sonuna kadar muhalefetini yapsın. ama bu üslupla değil
             narnianinkayipgunlugu
             siyaset bu değil. sürekli olarak birilerini tek teke çağırmak. üslup bu mu olmalı. ringe çevrilecek ülke. niye kimse kimseyle sözlü bir şekilde derdini anlatıp tartışamıyor. anlamıyorum. çok mu zor bir şey
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.