Umarım Türk Halkı Artık Kimsenin Kendilerini Kıskanmadığını ve Görmüştür
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   Ülke alev alev yanıyor hatta turistler dalga amaçlı yangın fotoları çekiyor üstüne şahan gökbakar gidip şuralar yanacak müdahale edin diyor edilmiyor. Üstüne Thy ihaleye giremesin diye saçma sapan bir madde ekleniyor bu sayede ihalede bile yandaşlara gelir kapısı derdi güdülüyor. Thy 5 milyon dolarlık bir bütçe istiyor elindeki uçakları aktif hale getirmek için ama red veriliyor. Thy yerine rusyadan 12 milyon dolarla 2 uçak için kiralama bedeli ödeniyor. Üstüne cb gidip yangından kurtulanların kafasına çay fırlatıp siyasi şov yapıyor. Bide konvoyu uğruna itfayeleri trafikte bekletiyor Baktılar olmuyor ne dedilerse tersi çıkıyor bu sefer bizim 45 helikopterimiz var diyorlar yine olmuyor. En sonunda avrupa birliğinden hani nazi artıkları dedikleri almanyadan eyyy makron dedikleri fransadan yardım istiyorlar Gördünüz arkadaşlar koskoca ülke daha bir yangını bile söndüremez iken sizce tam teşekküllü ekonomik bir ambargoyu üstüne savaşın yükünü kaldırabilir mi? Hadi al başkanlık demek hız demekti hani ne oldu? ülkemiz cayır cayır yanarken neden kendi uçaklarını satmadınız thy gibi kurumlara uçaklarını modernize etmesi için vermediniz veya kaynak ayırmadınız? Kaç gündür ülkemiz cayır cayır yanarken ne diye milletin kafasına çay fırlatacak kadar onurunuzdan halsiyetinizden oldunuz? Bakın görün ülkemizi öyle bir hale getirdiler ki bir yangını bile söndüremiyoruz halen saçma sapan kararlar ile daha fazla yangını körüklüyoruz. İcraate gelince dünyaya yardımlar gönderen biz konu kendi ülkemiz olunca niye böyle aciz kalıyoruz? Niye milletimiz cömerttir diyip halktan para dileniyoruz? Anlayın artık kimse sizi kıskanmıyor.
   https://twitter.com/barikatzaferi/status/1421854677470269447?s=19
   https://twitter.com/barikatzaferi/status/1421854677470269447?s=19
   https://twitter.com/IKucukparlak/status/1421944287990849536
   https://twitter.com/IKucukparlak/status/1421944287990849536
    mrlawyerkk
    Yok görmemiştir. Hala daha Rusya'nın yangın söndürme uçağı ile algı yaratmaya çalışan bir kitle var. Bu kitle hiçbir şeyden ders almayan, bir şeylere körü körüne bağlı bir kitle. İflah olmaz bir kitle yani.
     marmarian
     Hiç bir şey bu kadar masum değil... Ve çok karmaşık da değil. Kimisi ayda 200 tl’ye kimisi 10 milyon tl’ye kimisi 100 milyon tl’ye ahmağı oynamayı kabul eder. Ak parti devamlı yandaşlarının önündeki çanağı dolduruyor. Bir tanıdığım var. Her fırsatta ak partiyi övüyor ve aylık 1.700 tl emekli maaşı 4 cocuğu var. Cahil bir adamda değil. Sonradan öğrendim ki ak parti her ay erzak yardımı yapıyormuş. Herkes her şeyi biliyor. Cehalet değil haysiyet sorunumuz var...
      sedefartuny
      Şu kıskanma olayına gerçekten inanan var mı ben bunu merak ediyorum. Bu bir züğürt tesellisi eyvallah ama bu denli mi kaptırdık kendimizi sorarım.
       abdes_terligi
       ülkeyi satmışlar aq
        me_out_bye
        Ne desek boş artık. Böyle değerli güzel bir ülke kimlere verildi berbat oldu gitti. Siyasal islamcı islam şovu manyakları. Bunun dışında BAŞKA HİÇBİR EN UFAL BKA YARAMAZLAR.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.