Ülkemizin Güvenli Olması ve VIP Gibi Hissettirmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Tabii turistseniz... Ülkemizin saygıdeğer turistleri New York Times Gazetesi'ne bu cümleleri kullanarak bir demeç vermişler. "Şehrin size kaldığını görmek güzel. VIP gibi hissettiriyor ve güvenli" demişler. Kısıtlamalara, sokağa çıkma yasaklarına karşı değilim ancak bu haber canımı çok sıktı. Turizmi ayakta tutmak bu mudur yani? Küçük esnafın yok hükmünde tutulduğu, neredeyse tüm işletmelerin kapalı olduğu bir turizm nasıl mümkün olabiliyor? Bu saygıdeğer turistler kime döviz bırakıyor? Sokaklarda gezip çekirdek çitliyorlardı en son. "Hayat bir yıl evde kalmak için çok kısa" falan demişler üstüne üstlük gel de delirme. Turistler ülkemizi ziyaret ediyor güzel ancak bu insanlara test dahi yapılmıyor? Bu insanlar taşıyıcı olabilir, olası bir hastalık senaryosunda bu insanlara ağzına kadar dolu olan hastanelerimiz nasıl hizmet verecek? Yoksa vatandaşın sıra beklediği hastanelerde bu arkadaşlara imtiyaz mı tanınacak?
    talihsizinteki
    tabi ki turizm bakanının otellerinde konaklayıp onlara döviz kazandıracaklar halkın çıkarına bi durum söz konusu olabilir mi Allah aşkına
     okadin
     Para birimlerinin 7 ile çarpıldığı bir ülkede vip hissetmeleri çok normal. Ben de paramın katlandığı bir ülkeye gitsem böyle hissederdim. Sokakların boş olmasına gerek yok yani. Ancak bu insanlara virüsten azadeymiş gibi yaklaşmamız yanlış.
      sedefartuny
      Almanya'ya Anltalya'yı seyahat yasağı olan şehirler dışında tutması için yalvarmıştık hatırlarsınız aynı durum da pandemi söz konusu iken bu insanların seyahat etmeleri daha tuhaf. Fırsat bu fırsat diyorlar herhalde hazır TL'de dibi görmüşken.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.