53
15.11.2020
Ülkemizin Dünyaya Rezil Olduğu Anlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Başlığımı “Şampanya Yoksa Gazoz İçsinler” diye açmak isterdim ama ülkece dünyaya rezil olduğumuz anlar bu olayla sınırlı değil. Şampanya olayını kısaca anlatacak olursam Türkiye Grand Prix’sinde podyuma çıkan Mercedes takım patronu Toto Wolff, “Podyumda şampanya verilmedi, gazoza benzeyen bir şey verildi” demiş. (Birleşik Arap Emirliklerinde dahi şampanya patlatılıyor) Ülkece Formula 1 tarihinde bir ilk gerçekleştirdik. 2021 Formula 1 takviminde “Ramazan’da yarış yapamayız” gerekçesi ile yer almamayı yeni hazmetmişken bu durum bir hayli üzdü.
    kaaninteyzesi
    Türk lirasiyla yeterince rezil oluyoruz zaten
     xlethex
     Gurur duydugumuz anlari saymak daha kisa bence.
      okadin
      Hangi birini sayayım? Büyük olasılıkla Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her açıklamasında rezil oluyoruz. Formula 1 olayına gelecek olursak dua etsinler yerli ve milli içeceğimiz olan ayran vermemişiz.
       mehmet_08
       Devrim arabaları, canlı olarak görmedim bile içim hep burkulur
        sedefartuny
        Atatürk gibi bir dahiye sahip olup bugün onu ve devrimlerini koruyamıyor olmak. En büyük rezilliğimiz bu bence.
         nobodyy1
         Misal en son Fransa'daki bu öğretmen olayı. Macron öğretmenin tarafını tuttu diye, müslümanların yaptıklarına bundan sonra daha çok dikkat edecek diye Tayyip bey "Macron bey'in sağlık sorunları var, doktora gitmesi lazım." dememiş miydi? Bu ne demek şimdi? Trump gitti diye sevinmiştik ama yani..
          detokssuyu
          Eurovision’a katılmama kararı almamız. Netflix’in Aşk101 dizisinde eşcinsel karaktere sorun çıkarmamız. Twitter,Facebook gibi sosyal medya platformalarını adeta tehdit etmemiz.
           peripedia
           Koronavirüs yönetiminin tamamında. Hasta-vaka ayrımı diye saçma sapan bir şey çıkarıp Dünya Sağlık Örgütü’ne bu raporlamayı sunduğumuzda. Almanya’ya Antalya’yı seyahat kısıtlaması olan şehirlerin dışında tutması için yalvardığımızda.
            busrawashere
            hala bekliyorum mucize doktorun dediklerini ezberledim artık
             cinayetvaraga
             üç paralık olduk. saymakla bitmez.
              dr.rock
              Kodumun gelişmiş toplumları sanki sütten çıkmış ak kaşık mk Rezil olacak mışız Ben size sağlıktan örnek vereyim Onların yan dal uzmanının eline aldığı 600 gram bebeği ben asistanlığımın 1. Yılında bakıyordum Para var adamlarda Öküz gibi zaman var Araştırma yapabiliyorlar Onların devleti lab kuruyor denek veriyor Ülkemin bilim insanı sokaktan köpek topluyor Ve aynı sonucu gösterebiliyor Ülkenizi gömmeyin Çalışalım değiştirelim Telefonun başında sabahlamayın Basit şeylere vakit harcamayın Çalışın okuyun
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.