Ülkemizde Halk Tarafından Değer Görmeyen Birtakım Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sfsdafsdfdsfa
   Geçen büyük bir marketi dolaşırken o kadar ucuz ki ve bunu ilk defa görmemle şoka uğradım sokak hayvanları için küçük bir mamanın 2 tl olması ve bu mamanın sadece sokak hayvanlarına özel olması ve bu kadar ucuz olması taktire değer bence ama en ücra yere koymuşlar anlatamam 50. kere gidişimde markette böyle bir şey olduğunu fark ettim görünen yere koysalar herkes alırdı ve en azından sokağa suyla beraber bırakabilirlerdi herkes kendi sokağına bıraksa muhteşem olurdu malesef 2 lira vermek istemeyen zihniyetler de var hayvanlar bu ülkede pek hak ettiği değeri göremiyor bence LÜTFEN BÜYÜK MARKETLERDE HAYVAN BÖLÜMÜNÜ GEZİP BU MAMALARDAN DA ALALIM RESMİ AŞŞAĞIDA :
    vurz
    Bu mamalardan hep alirim cantamda arabamda mutlala tasirim,paylastigin cok iyi olmus bilmeyenler icin👏👍 Bence iyi niyet deger gormuyor,hemen suistimal ediliyor.
     asit
     sanata, edebiyata, yazara, ilime, adalete bir gram değer verilmiyor
      ladyfierce
      Mutluluk! Mutlu insanlara bir alerji var toplumda. Ne yani yaşadığımız her olumsuzlukta kendimizi drama boğmuyorsak suç mu ? Az ötede kusun negatifliğinizi rica ediyorum.
       me_out_bye
       Aşk.
        irmak676
        Kitap okumak.
         cinayetvaraga
         İnsan, Sanat, Fikirler, Öğrenciler, Kadınlar, Özgürlük, Hayvanlar, Tiyatro, Tarihi yapılar, Restorasyon, Denizlerimiz, Doğa, ...
          me_out_bye
          Öpmek istemek.
           odamdakimelek
           Bilgi
            eski_bi_tanidik
            Aklıma getirdiğiniz iyi oldu hiç aklıma gelmemişti arada alıp evin önüne fln dağıtırım artık
             mrs_furby
             Saygı Hoş görü Bunları gösterince kişiler seni yumuşak zannediyorlar. Oysa bilmiyorlar ki bunları yapmayan mağradan çıkma kişilerdir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.