Ülkedeki Herkesin Kendini Yatırım İşlerine Vermesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Dolar, euro, altın üçlüsünün durmadan yükselmesi ve kripto paraların hayatımıza girmesiyle birlikte çevremdeki herkesin elindeki bütün parayı yatırım yaptığını görüyorum. Özellikle bu kripto para işleri tam bir batak zaten. Özellikle erkek arkadaş grubum birden topluca borsa ve kripto para içine girdi. Hadi altındır, dolardır falan bu tarz yatırımları anlıyorum ki ben de aynı eğilimdeyim fakat bu borsa, kripto para mevzuları kumar gibi bir şey değil mi bu da bir noktada. Bana çok tehlikeli geliyor. Yatırım dediğin şeyi banka hesabında ya da elinde göreceksin. Bir noktada da elimizdeki paraya daha biz güvenmiyoruz, yatırımcılar nasıl güvensin diye de düşünüyor insan. İster istemez kısır bir döngünün içine girdik bakalım nasıl kurtulacağız.
    berat_albayrak_
    Fakirlik zeka verir
     badideasensei
     Borsa işlerine girmeyen +18 eril birey kalmadı çevremde
      kafatamircisi
      Btc ve alt coin lerde düşük bütçe ile uzun vade yatırım yapabilirsiniz, Yüksek bütçe ile kısa vadede çok iyi karlar alınabilir. 500 vereyim hemen 1k alayım yok öyle bir dünya zaten
       kisi
       Kazanmanız için birinin kaybetmesi gerektiğini unutmadan dikkatli hareket edin. O kaybeden çoğu zaman siz olursunuz. Çünkü bu iş profesyonel dolu. Ayrıca günü değil yarını satın alın.
        arasserin
        Kimse okuyarak bir şey olmayacağını düşündüğünden ne yapacağını şaşırdı
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.