Ülkedeki Herkesin Birbirinden Nefret Ettiği Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Son zamanlarda malumunuz ülke gündemimiz fokur fokur kaynıyor. Suyun altı bir türlü kapanamadı. Her gün farklı bir olayla güne başlıyoruz, bambaşka bir olayla gündemi bitiriyoruz. Bu olaylar sonrası genel olarak çevremde gördüğüm şey herkesin birbirinden nefret etmesi oldu. İnanılmaz bir kutuplaşma var ve herkes karşı grubu bir şekilde bel altı vurmaya, yok etmeye çalışıyor. Herkes birbiriyle anlaşamaz, muhalefet olması da çok önemli fakat herkesin birbirinden ölesiye nefret etmesi de hiç sağlıklı değil. Pandemiyi bir kenara koyuyorum, ülkeye genel olarak baktığımda kendim de dahil kimseyi mutlu görmüyorum ve hepimizin içinde de bir nefret tohumu var ne yazık ki. Sizce hepimizin içindeki bu nefretin sebebi ne? Nasıl bu kadar kutuplaştık?
    berat-albayrak-official
    Nefret ediyoruz zorunamı gidiyor yyaaaapppraaam (şaka amaçlıdır)
     gregory_
     Sevdik de ne oldu
      moon_night
      Sevince bi boka yaramadı, nefret edelim dedik
       merivella
       Hayat nefret edince güzel Nefret edince acı güler Bir koyun kuzuyu pişirip yiyin yeter bjsjsikukmili kafayı yedim
        littlejohn
        Karsi takim taraftarlari birbirine dusman, farkli siyasi goruste olanlar birbirine dusman, ayni ofiste calisan insanlar birbirine dusman, kurdu, lazi, cerkezi, inanani, inanmayani, zengini, fakiri gercekten herkes birbirine dusman. Bu nefreti olusturan, bu noktalara kadar goturen siyasiler hepinizden allah razi olsun.
         badideasensei
         Tuttukları takım farklı olduğu için kavga edenler. Çoğunluk arasında sadece farklı bir takımın taraftarı olduğu için fikrini söyleyemeyenler. Din hakkında görüşleri ayrı olduğu için birbirlerine duyulan nefret. Siyasi görüşü farklı olduğu için evladının kalbini kıranlar. Cinsel yönelimi yüzünden insanlara eziyet edenler. Buyuk bir kısmı maddi sıkıntılardan ya da açık açık YOBAZLIKTAN beslenen aile içi ya da toplumsal şiddet, sonra buna tanık olan nesillerin nefreti. ...😪
          eski_bi_tanidik
          Dünyadaki herkesin birbirinden nefret etmesi?
           asosyalmedyaci
           Bkz. "Bindik bir alamete gedeyoz kıyamete" Şaka bir yana bence bizim ülke özelinde kimin kimden nefret ettiği belli; Sağduyu + insanlık vs.cahiliye
            strangestar
            Yıllardan beri güdülen kutuplaşma politikası 80'li yıllarda sağcı solcu vardı.Şu anda daha tehlikeli doğru düzgün önüne geçilmezse iç savaş çıkma olasılığı var.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.