Ülkede Kontrolün Tamamen Yitirilmesi, Burası Muz Cumhuriyeti mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   Mülteci konusunda çuvalladık, yangın konusunda tüm ormanlar yanana kadar izledik. Suriyeliler, Afganlar, Somaliler kayıt dışı olarak çalışıyor ve benim ülkemin genci iş bulamıyor. Şöyle bir video var. Aşağıda yazılanlara göre konuşuyorum. Bunlar mülteciler değil diyen birileri var. Peki ya kimmiş bunlar? Caferiler deniliyor. Bilmiyorum. Umrumda da değil. Adamlar aracı ne hale getirmiş. Simsiyah amk ölüm kokuyor lan. Adam yazmış bizim plakamız görünmese neler oluyor diye, bunlar kafalarına göre kural tanımadan yaşıyorlar. Bakın şimdi bu arkadaşlar rahatı buldukça üreyecekler. Sokaklarda el kadar mülteci dilendirilecek, fuhuşa zorlanacak. Ahlaki yozlaşma derinleştikçe derinleşecek. Buna şimdi ses çıkarmazsak geçmiş olsun hepimize.
   https://twitter.com/FenerbahceTrb/status/1425377441921576961
   https://twitter.com/FenerbahceTrb/status/1425377441921576961
    cinayetvaraga
    İçimiz dışımız mülteci oldu artık. Başka hadiselerden konuşamaz olduk. ortadoğudan ancak pislik gelir, şer gelir. Bizim içimizdeki soysuzlar da bunları besler büyütür. Bu işin sonu çok insanın canını yakacak arkadaşlar.
     tsukyomi
     Ya sonradan müdahale edip kahraman olacaklar ya da arkalarında tufan bırakacaklar. Bu kadar göz yumulması, büyüklerin resmen Taliban güzellemesi yapması, yangınlarda gösterilen tutum, çay meselesi normal şeyler değil, bu adamlar da aptal değil. İç savaşın malzemeleri bunlar. Artık 3. Reich'a dönüp bu itleri geldiklerine pişman mı edersiniz, yoksa Filistin olup ağlar mısınız bilemem.
      patronicee
      Kaporta mahrem galiba, sıkı sıkıya kapatmışlar.
       merutsukun
       Akp sayesinde yeni bayrağımız bu olacak
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.