Ukrayna'ya Giden Türk Erkeklerinin Amacı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Ukraynaya giden türk erkeklerinin %90'nı tamamen seks turizmi amacı ile gidiyorlar ve maalesef türklerin orda çok beğenildiği gibi saçma sapan bir algı var.. Bu algının oluşmasına sebep olan şey nedir?
    tsukyomi
    Algının oluşmasındaki nedenin cevabı yazdığında: Sekis turizmi. Ukrayna'ya giden Türk erkeklerinin amacı da kişiye göre değişir. Kimi orayı seviyordur yaşamaya gider, gezmeye gider, değişiklik olsun der gider, kadınlar/erkekler için gider, çalışmaya gider, okumaya gider, yanlışlıkla gider. Arayana sebep çok.
     caresizcare
     Hıhı Hee Ordaki güzel kızlarda burdaki Türk erkeklerini bekliyordur kesin Tee Allahım ya Çok saçma
      nobodyy1
      Seks turizmini de ilk defa duyuyorum.
       adil-kopuz
       insan yaşamak için var , hayat yaşayınca güzeldir ve bizim kadınlarla yaşamak değil çile çekersin hele hele cinsellik demen bile senin hayatını karartmaya yeter ...durum böyle olunca erkekler robot değil tabiki çözüm arayacaklar bu kadar net.
        ali-vercetti
        amacı; 2. a'yı çıkar
         ponymann
         ukrayna hep seks turizmi olarak merkez sanılır ama bu bir yalandır. dünyanın en çok seks yapılan ülkesi italyadır. ayrıca hollanda kırmızı cadde diye bir yer vardır. burası açık genelevdir. peki neden ukrayna=seks turizmi diye ortaya bir şey çıkmıştır. aslında cevap basit. ukraynaya gitmek çok kolay ayrıca çok ucuz. şimdi pasaporta bile ihtiyacınız yok. koy kimliği cebe git ukraynaya sonra türk erkekleri suçlu :(
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.