Ukrayna Kadınları Türkiye’ye Gelirse Karşılaşacağımız Sorunlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Bugün otobüste bir teyze eğer Ukrayna’lı kadınlar Türkiye’ye gelirse geçmişte yaşadığımız gibi bir çok evlilik biter dedi. Ben konuya tam hakim olmadığım için bilmiyorum ama geçmişte Ruslar’dan dolayı çok evlilik bitmiş. Şu anda da aynısı olur mu diye insanlar düşünmüyor değil demek ki… Her açıdan baktığımızda ülkenin mülteci kaldıracak durumu yok. Bu yüzden ben olabildiğince uzak kalmamız gerektiği düşüncesindeyim tabii mümkünse
    tsukyomi
    Anadolu irfanı tam olarak budur işte, fırsatçılık had safhada, savaştan kaçan kadınları ganimet olarak almak tam bir IŞİD kafası. Gelmeyecekler, orası kesin. Ama geldiler diyelim, çok yuva yıkılır. Ve bunu bir meziyet olarak, bir ders olarak sunar sevgili erkeklerimiz. Sanki onlara mecburmuşuz gibi.
     cinayetvaraga
     daha önce de söyledim yine söylüyorum, mültecinin rusu, suriyelisi, somalilisi olmaz. hepsi üstümüze yük. gelmesinler lütfen.
      selshine
      onca derdin, sorunun arasından hala bu ukrayna kadınları şakası yapılıyor mu gerçekten yıllar geçti erkeklerin liseli kafası hala geçmedi
       wanderlust_r
       Kendini bi halt sanan erkekler Türk kadınlarını aşağılama ve Ukraynalı sevgili bulma derdine düşecekler . Gerçekten bi halt olsalar da içimiz yanmasa .d Tüm erkekler için demiyorum bunu . Bu hareketi yapacak karaktersizler için diyorum .
        eksi_pirasa
        taciz ve tecavüzden başka bir şey olmaz
         trueliving
         evlilik patlaması olur başka ne olacak, bizim erkekler o güzelim kuzları kaçırılar mı
          bukafelos
          Yani anladık şu ukraynalı kızların türkiye ye gelme ihtimali şakasını ya. İyice iğreti ettiniz yani. Ne aç milletmişsiniz ya.
           sairsel
           Kendisine sığınan insanlara bu gözle bakanlara yazıklar olsun!
            marvelhulk
            yazık umarım gelmez bizim saçma sapan erkekler kızları rahat bırakmazlar
             bukafelos
             Yani anladık şu ukraynalı kızların türkiye ye gelme ihtimali şakasını ya. İyice iğreti ettiniz yani. Ne aç milletmişsiniz ya.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.