Uçuk Virüsüne Çözüm Önerileri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Nefret ediyorum bu virüsten. Sadece olduğunda veya olacağını hissettiğinizde işe yarayan bir şey. Tırnak kadar tüplerde satılan bilmem kaç liralık kremlerle geçer anca. En ama en kötü olayı da asla ama asla vücuttan tam olarak atamamak. Kalıcı bir virüs olması sebebiyle artık hayatınızda bazı şeyleri bilmenizi de gerektiriyor. Ben birkaç yöntem yazacağım bildiğim. İlki tabii ki zovirax isimli krem. Çok küçük ama etkili. Özellikle çıkacağını hissettiğinizde sürerseniz kesin çözüme kavuşabiliyorsunuz. Diğeri de tahta kaşığı ısıtıp ( çıkacağını hissettiğinizde) çıkacak olan yere bastırmak. Diğeri de aseton veya kolonyayı bastırmak. Bu da bir çözüm. Pamuğa döküp sağlam bir şekilde yanana kadar bastırmak. Umarım işinize yarar...
    imailahorsilahh
    Ayyy Allaha şükür hiç çıkmadı daha önce
     ali-vercetti
     yalayın dilinizle tadı çok iyi🤤
      bendemistimama
      Hacibaci ucuk cikacagini anladigin anda cay kasigininin arkasini ocakta isit ve sicak halde ucuk yerine bastir cek bastir cek biraz iliyinca komple bas iyice yak yani ucuk buyumez. (Not ucugun dogal haliyle gecmesi daha sagliklidir ama)
       cansevim
       uzunca bir süre ben de çektim uçuk acılarını. Bu ilaç çok iyi geliyor. serçe parmak kadar bir tüp ve fiyatı en son 35tl idi. ama sürdükten 1 gün sonra kurutuyor 2 gün sonra tertemiz yapıyor bölgeyi. kesinlikle tavsiye ederim.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.