Uçan Araçları ile Dünya Lideri Olmayı Planlayan Ülkemiz, Bu Başarıyı Tahminen Ne Zaman Yakalar?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıklamış. Uçan araçlar üretecekmişiz hala TOGG'u üretememiş olsak da burada bir beyis yok. Üretelim onu da üretelim ama dünya lideri olmak bize göre işler değil sanki. Dünya lideri olacağımız birçok konu vardı. Tarım gibi, Avrupa'nın ambar deposu falandık bir ara ama sahip çıkamadık bu değerlere. Koruyamadık bu vizyonu şimdi uçan arabalarımızla dünya lideri olmayı planlıyoruz. Bir takım çelişkiler.
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202106091044695857-cumhurbaskani-yardimcisi-oktay-ucan-araclara-geldigimizde-dunya-liderligine-oynayacagiz/
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202106091044695857-cumhurbaskani-yardimcisi-oktay-ucan-araclara-geldigimizde-dunya-liderligine-oynayacagiz/
    myheartofstereo
    pudra şekeri fazla gelmiş sanırsam
     detokssuyu
     O iş zor yonca demek istediğim bir olay daha. E hani yerli uçak, yerli araba. Bağımlı bağımlı yaşayıp gidiyoruz dünya lideri mi olacağız. Yok artık. Gerçekten o iş çok zor.
      sedefartuny
      e) hiçbir zaman. Uçan araçlara gelene kadar ne projeler. Uçan araç için önce kendi arabamızı sonra da kendi uçağımızı yapsaydık daha anlamlı olmaz mıydı sanki?
       canece
       hayal bile edemedim o derece hahahah
        me_out_bye
        Bunlar ne kullanıyor ya?
         peripedia
         Suni bir gündem daha. Teknoloji fuarında konuşabilecek bir olayımız olmadığı için böyle atmasyon donelere ihtiyacımız var biliyorsunuz ki.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.