32
10.11.2020
Üç Kuruş Paramızla Rezil Olduğumuz Anlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Bugünlerde herkes kurların dengesizliği yüzünden dengesiz bir ruh haline bağlamış durumda. Yatırım yapmak isteyen insanlar döviz düşecek mi yükselecek mi soruları ile etrafta dolaşıp duruyor. Kendi paraları ile rezil olduklarından yakınıyorlar. Belki piyasaların bize yatırım fırsatı vermesini dilemiyoruz ama bizim de kendi paramızla rezil olduğumuz durumlar var. Devletimizin uyguladığı her yanlış politikada vergi olarak adlandırdığımız cebimizden çıkan her bir kuruşla rezil oluyoruz.
    mehmet_08
    Aliexpressten dolar 8.51 tlyken yaklaşık 90 dolara bişey aldım. 765 TL civarı sonra ürünü iade ettim. Aliexpress iadeyi 15 günde yaptı 2 gün önce 709 TL yattı. 56 tl zarar gel de küfretme.
     handeyakar07
     Para ödemeden rezilliğe doyulan yer: dio.onedio.com
      peripedia
      Bir önceki Gratis indiriminde 100 TL tutarında birkaç ürün almıştım. İndirim dönemi olduğu için yaklaşık 10 gün kargo bekledim. Kargomun geleceği gün hasar nedeni ile kargo şirketi tarafından iadesi gerçekleşti. Ellerim bomboş, yüreğim de bir sancı kalakaldım. Para iademi aldım ama aynı ürünleri almak istediğimde iki katı bir tutarla karşılaştım. Acı bir deneyimdi.
       sedefartuny
       Bir kez dahi geçmediğimiz yollar ve köprüler için her Allah'ın günü para ödüyoruz. Nefret ettiğimiz yöneticilerin cebini dolduruyoruz. Türkiye'de yaşamak kendi paramızla rezil olmanın vücut bulmuş hali.
        okadin
        Cebimizdeki paranın her geçen gün eridiği bir ülkede para ile rezil olmak normal bir durum haline geldi. Bulgar'ların Edirne'de ilaç ve gıda bırakmadığını gördüğümde bu rezilliği iliklerime kadar hissetmiştim.
         mrlawyerkk
         İki gündür yaşadığımız rezilliktir. Bakan gidiyor kur aşağı bakan geliyor kur yukarı. Türkçe meali Lütfi Bey'in de ekonomiyi iyileştirmeye dair bir şey yapamayacağı. Boş koltuktan medet umar olduk ve lütfen boş kalsın o koltuk.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.