TYT’de Bütün Ülkenin Bir Roman Bitirmiş Kadar Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Bu sene bir kendimi denemek için girdiğim üniversite sınavında yine muhteşem roman uzunluğundaki Türkçe ve matematik soruları karşısında kendimi bir miktar gerizekalı hissettim. Genel olarak kitap okuyan da biriyim fakat o stres anında kafanı zaten zar zor toparlıyorsun paragraf üstüne paragraf el insaf yani. Bir de ben girerken bu kadar uzun değildi bu matematik soruları. Şimdi maşallah Türkçe gibi oku oku bitmiyor yetişmiyor asla. Bu çocuklar pandemi zaten doğru düzgün çalışamadı. Cidden çok üzülüyorum tek bir sınavla geleceğiniz şekillediği için. Ama hayatınız bu sınavla ölçülmüyor gerçekten. İşin sonunda hepimiz işsiz kalıyoruz maalesef. Hiçbir sınav sizden değerli değil.
    monaiman
    Ben geçen sene girdim, allam o Mabel Matiz sorusu yok mu, şimdi gösterseniz yine yapamam hasss aşırı saçmaydı yav. Uzun olsun, hatta sayfalar kadar sürsün ama mantıklı olsun ya o yeter.
     bisosyolog
     ezberci anlayışı yıkıp aktif öğrenme modeline geçelimi çok yanlış anladılar..
      abdes_terligi
      YKS'nin genel tarzı bu, mantık artık önemsizleştirilmiş durumda. Sorular aşırı saçma, lafı dolandırmışlar da dolandırmışlar ki sebebini anlamıyorum yani gerçek hayat senaryolarında asla karşımıza çıkacak bir problem değil bunların hiçbiri. Yani bizi neye hazırlamaya çalışıyor bunlar, kurnaz bir cinden ters köşe olmadan 3 dilek istemeye mi?
       burakb_
       Uzun dediğin yarım sayfa olur arkadaşlar. Ben YGS nin performans sınavı olduğunu bildiğimden hızlı okuma kursuna bile gitmiştim zamanında.
        cahit
        Aynen mat bile ayrı hikaye
         alevalevay
         resimdeki soru kısaymış bile bence hahah
          gizemino
          Telde yine Türkçe sovu, seviyorlar boyle iste
           gulfemkaya
           Olur öyle her sene. Bu saatten sonra keyfinize bakın takmayın kafayi devam
            anasonluvodka
            Sorular gayet kolaydı özellikle türkçe de köpek girse koklayarak yapardı bu yıl
             theguard
             İyiki yıllar önce bu tür soruları görmeden guard memırı olmuşum.İşiniz zor çözmesen sıkıntı çözüp iyi bir puan elde etsen yine sıkıntı.Adam bu soruları çözüp olmuş mühendis yapıyor bimde kasiyerlik.😒
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.