Twitter Türkiye Gündeminin Survivor Fanatikleri Tarafından Sürekli İşgal Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Her twittera girdiğimde aynı manzarayla karşılaşıyorum. Türkiye gündeminde bir sürü yarışmacı adı ve yüz binlerce tweet. Anlamıyorum ekranda gördüğünüz koşan, yarışan, oyun oynayan birkaç insan için nasıl bu kadar saatlerinizi ve paranızı harcayabilirsiniz. Geçen sene zaten tek gündemimiz survivordu. Bu sene hadi rahatladık, çok tutulmadı diyorduk. Yine her yerde yüzlerce fan sayfası çıkıyor karşımıza. Görmek istemiyorsun ama görmeyi de engelleyemiyorsun. Çok garip bir ülkeyiz.
    sezgy
    Sadece twitter da değiller ki, neymiş efenim POYRAĞĞĞĞĞĞĞĞĞZ ŞAMPİYOOOOOOOOOOOON, BATUHANNNN ŞAMPİYOOOOOOOOOOOOOOOON, İSMAİLLLLLLLLLLL ŞAMPİYOOOOOOOON b.k şampiyon. Salın bizi artık.
     imailahorsilahh
     Sana ne, bana ne, bize ne? Ayrıca senin netflixte ya da benzer platformlarda saatler harcamanı eleştiren var mı? Evet bu kör fanatizmi ben de pek mantıklı bulmuyorum ama var. Ve ülke gündemini meşgul eden, yaralayan onca olay varken survivor yarışmacı fan'lerini tartışmak ne derece akıl karı o da ayrı konu. Senin de yoğun ilgi duyduğun şeyler vardır, öyle bak olaya. Nezdinizde belirlediğiniz, sırf sevmiyorsunuz diye kafanıza fixlediğiniz şeyler yüzünden insanların tercihlerini, beğeni ve isteklerini eleştirip yermekten vazgeçin.
      berat_albayrak_
      Survivor yasaklanmalı ve acun halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten tutuklanmalı
       esseref
       gereksiz kişiler bu kadar da fanatikliği olunmaz. bu kadar hayranlık saçmalık
        deniz006
        Şaka gibi ben hiç izlemiyorum insanlar fanatik olmuş 😂
         visnelikapkek
         Sağ kenarda üç nokta var. Oradan ilgimi çekmiyor diyebilirsin.🤞🏻
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.