Tüylerini Almayan Modeller Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   İnsanları yine ikiye bölen bir konu. Kadınız ve tüylerimizi alma gibi bir zorunluluğumuz yok buna katılıyorum ama şu görüntüyü de sevmiyorum ben ya. Hadi kol bacak neyse de ne erkekte ne kadında kol altı tüylerinden nefret ettiğim kadar bu tarz şeylerle alakalı çok az şeyden nefret ediyorumdur. Görüntüsünü geçtim, hijyenik değil ki, etrafa yaydığı koku falan bilmiyorum ben bir türlü ısınamıyorum bu olaya. Böyle bir durumun reklam kampanyasında kullanılması da bence tamamen pr amaçlı, bana çok samimi gelmiyor böyle şryler maalesef.
    patronicee
    Bence; Bakın, bence diyorum! Sonra gereksiz gereksiz 'yiiiaaaa ne alakası vuaaar' tepkisi vermeyin. Erkekte Bi gideri ve hoşluğu vardır tabii ama aşşşırı olmamalı. Kadın da ise asla diyorum. Gerçi artık hepimiz lazer yaptırıyoruz. Bir kaç seansta kılın tüyün lafı bile edilmiyor. Bir kadına asla yakıştırmıyorum ki zaten hijyenik değil.
     moon_night
     Göze pek hitap etmiyor sorun orda...
      gregory_
      Ne biliyim simdi hos gelmiyor ama herkes aynini yaparsa insaniz alisiriz ve bu hos gelmeye baslar.
       takmazuguramatakar1
       Gözüme pek hitap etmedi 😅
        buse01
        Ben kılı erkeğe yakıştırıyorum ama kadına yakıştırmıyorum ya, hadi bacağı almadın diyelim okey genital bölge ve koltukaltı gibi yerler kesinlikle alınmalı hijyenik ve temiz olması için
         eo110
         Bilemiyorum Altan... Bilemiyorum. Seveni vardır illaki
          gizemino
          Herkes nasıl rahat ediyorsa öyle yaşamalı. Erkek modellerin birçoğu da böyle ama kimse onlara bir şey demiyor. Kadın olunca niye işler değişiyor?
           a.l.p.o.l.l.o.n
           Doğrusu rahatsız etmeyecek şekilde olursa kimseye zararı yok. Azıcık kol altında olsun ben iğrenç bulmam. Bacaklara ama tahamülüm olmaz. Genital bölgeyi almalı zaten hijyen için
            sedans
            Benim milletin bedenindeki kılla tüyle işim olmaz. Bence kimsenin olmamalı. Ama o kıl yüzünden benim burnumun direği kırılırsa o zaman bir konuşuruz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.