Türklerin Kafa Yapısının Hayat İçin Zararlı Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   moon_night
   Çok uzun genelleme var mı?
    me_out_bye
    Onlarda. Bizde. Atatürk haklıydı, bunun için çabaladı. Ama o vefat ettikten sonra sahip çıkamadık. Bu savaş çoktan kaybedildi. Medeni olma savaşı.
     gregory_
     Vidio yapaydin bunu keske, hem öncülük ederdin.
      me_out_bye
      Olan güzel insanları bu ortamda bile kendilerini geliştirmiş olanları linçleyerek absorbe ediyorlar. Durum çok vahim. Ve hedef ilerisi yerine gittikçe berbata bir yolculuk var. Bu ortamda hicbir şey yapamazsın. -- Hayat için sağlıklı olan şeye pispis bakıp Zararlı olan bazı düşünceleri yükseltmek. Bu sanırım bir ulkenin başina gelebilecek EN KÖTÜ durum ve bununla karşı karşıyayız. Şu an RESMEN kac senedir uygulanan budur. Yok et. Kendine benzet. Kendinden olmayanı yok say kutuplaştır aşagila yasakla. Bu politikada ne yasayabilirsin ? Ya benim istedigim gibi olacaksin Ya da hayatini mahvedicez. Etrafinda toplasip biz boyleyiz burasi boyle kalacak diyecez! Nihahahaha Diye bir zihin.
       me_out_bye
       Geçmişe sözümüz yok. Şu anki Türkler diye düzeltiyorum. Geneli diye. Herkese kötu yorumumuzda yok. İstisnaları biliyorsunuz. Ama geneli konuşuyoruz. - Modernleşmeye ilerlemeye çalıştıkça bırakın destek olmayı hicbir şey yapmayacak aksine işin berbat olan kotu tarafı... Yolunuza çıkıp size mani olacaklar. Çok berbat kötü bir ortam bir insan hayatı için.
        takmazuguramatakar1
        Az önce tiktokta Finlandiya da ki dört büyük yöneticisinin kadın olduğu ve ülkenin nasıl olduğunu anlatan güzel bir video görmüştüm. Yorumları okudum Bi baktım çomar kaynıyor bildiğin. Yok erkek olsa daha iyi yönetir, yok erkeklerin olduğu yerde kadının çalışması haramdır.. Nefret ediyorum bu ülkeden..
         _gizem_
         😎🤑 taliplerim nerde hgfhgfgtyhyjk
          tsukyomi
          Şu ufacık mecrada bile örnekler mevcut. Okumaya yönelik olan şu platformda okumayıp çok uzun, çok sıkıcı diyenler var. Arkadaşlar okumamakla geliyor bunlar başınıza, hayatın geri kalanı için konuşuyorum. Bu ülkede çaba, emek yerine kestirme yollar tercih ediliyor, işin en tehlikeli kısmı bu. Sonucu da malum, her gün görüyoruz. Karışık kanlıyım diye bunu söylemem etik olmasa da söylüyorum; insanlar hak ettiği gibi yönetiliyor. Sen yan gelip yatarsan, kültüründeki yanlışları, gelişmendeki eksiklikleri gidermek için çaba sarfetmezsen sonuç bu. Kimse kusura bakmasın. Tembellik kişi için de, ülke için de zararlıdır.
           badideasensei
           Ailen saydığın kişilerle başlıyor bu. Başlangıcı da aşağılayıcı bakışlarla ya da uzaklaşma ile . Sonra devrediliyor çocuklarından. Kimse kimseyi tanımıyor. Hatta kendisini de.
            karolunita
            Vidio koyardım da kimseyi korkutmak istemem bu tiple gjxfhzyrsrysryz
             eflayilmaz
             Muhafazakarlık sadece din ile alakalı bir durum değil. Türkiye'deki insanların çok büyük bir kısmı inanılmaz bir şekilde muhafazakar. Alışkanlıklarını terk etmekte, yeni bir şeyler karşısında çok zorlanıyor ve istemiyorlar
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.