Türklerin Ego Mastürbasyonu Yaptığı Durumlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Mastürbasyonun çeşitli yöntemleri var arkadaşlar illaki ilk anlamı ile hayatımızda olacak diye bir kaide yok. Ego mastürbasyonu diye bir şey var çünkü. Nedir bu ego mastürbasyonu derseniz, insanın her konuda kendi işini kendisinin görmesi gereğinden doğuyor bile isteye egosunu okşayacak işler ve durumlar peşine düşüyor insan. Ayan beyan kendi egosunu tatmin etmek için birilerinin üzerlerine çıkmaya çalışan insanlar vardır hayatınızda. Genelde işverenlerimiz falan oluyor birçoğu. Bu insanların aslında ne kadar da özgüven yoksunu insanlar olduğunu da farketmişsinizdir. E bir eksiklik olunca ihtiyaç doğuyor, bu ihtiyacı karşılamanın yolu da ego mastürbasyonu. İnsanlar sahip oldukları arabalar, evler, marka kıyafetler ile bile yapabiliyorlar bunu artık.
    imailahorsilahh
    Elleri doluyken mi, boşken mi?
     sedefartuny
     Benim için şu olaydır. Sahiden neden? Cepleriniz yok mu sizin? Velev ki yok erkek çantaları yok mu? Baya baya ego mastürbasyonu bu işte. Anahtarın BWM ya da Mercedes logolu olanı makbul tabi bir de 100'lük maviliği gözükmeliydi cüzdandan.
      handeyakar07official
      Yeni yeni isimler. Yetişemiyoruz.
       muzlu-pasta
       Biz halk dilinde buna götü kalkmak diyoruz
        peripedia
        Evli, mutlu ve çocuklu olmak. Üzerine şarkılar yapıldı daha ne olsun. Evlenince kendini bir birey olarak hisseden insanlar tanıyorum. Evlilikleri, eşleri ve çocukları dışında bir şey konuşmaz bu insanlar.
         kaaninteyzesi
         Birbirine düşman kadınlar da buna örnek mi
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.