Türklere Küfürler Eden Suriyeli
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   evet arkadaşlar umarım neden ülkelerine geri gönderilmeleri gerektiğini anlamışsınızdır artık.
   https://www.aykiri.com.tr/suriyeli-siginmaci-tiktok-ta-turk-halkina-kufur-etti/12272/
   https://www.aykiri.com.tr/suriyeli-siginmaci-tiktok-ta-turk-halkina-kufur-etti/12272/
    -lucy-
    Türkiye bu durumda olsa Suriye bizim yaptığımızı yapmazdı. Keşke bizde yapmasak orası ayrı. Yani kendimize yetemeyen bi ülkeyiz. Ne işimiz var başka ülkenin 30 ton insanıyla? Yaşıyorlar cenneti, sürünen yine biz. Sonra "Türkiye harika, Türkiye bla bla.." Aynen kesin öyle Türkiye. Siz bi Türkiyeyi bizim gözümüzden görebilseniz, imkanlarımız aynı olsa bir dakika durmazdınız da, Tayyip iyi bakıyor size. Bi de beğenmemiş haspam.
     ladydisko
     Durun size unutamadığım bir anımı anlatayım geçen sene ankaradayım yolumu kaybedip bir tane baştan sona suriye dükkanları olan bir yere girdim bir grup çocuk geldi kıçıma yapışıp bir şey diyorlar ama gözleri çantamda bu arada kıçım dediysem gerçekten biri bana arkadan resmen sarıldı neyse sonunda bağırdım hafif gittiler ama günüm bir alt üst olmadı değil
      gundemss
      Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur sözünün kanıtı
       eliymalik
       "sığınmacı" şu sıfata sahip olmak bile çok acı gerçekten. orta doğu sıçanı, din kardeşiyiz diye alıyoruz bunları, gençlerin gireceği işleri daha düşük ücrete kapıyorlar. zaten devlet de yardım ediyor. pırıp pırıp gençler işsiz ve aç kalıyor. intihar ediyorlar. ülkemizdeki kadınları taciz ediyorlar, zaten kötü olan ekonominin sırtına yükler. kendileri her delikte nargile içerken bizim askerimiz dağda şehit oluyor. tüm bu pislikleri yokmuş gibi bir de küfür ediyorlar. ispanyol askerleri gibi denize atacaksın bu kanı bozuk zavallı fareleri. ama olur mu? din kardeşi onlar, başımızın üstünde yerleri var!!
        sena158
        Dua edin ki yardım etmişiz dinimize olan bağlılığımızdan. Kafirin kapısında yalvarsanız da her işinizi bedava yaparm diye bizim ülkemizin dağıttığı gibi yardım kolileri vs vermezler bırak onu sınırdan geçemezdnz oç.
         a.l.p.o.l.l.o.n
         Suriyede olup dese yine tamam yüzsüz diyecemde Türkiye'de olupta ediyosan nankör p.çsindir Genelleme almayalım. Genellemeyi düşüncesizler yapar :)
          ahpte-pateh
          Biz bunları ya almayacaktık, ya da Arapçayı yasaklayıp Türkçeyi zorla öğretecek ve çocuk sayılarını 1 ya da 2 ile sınırlayacaktık. Kısıtlamak yerine halkımıza vermediğimiz hakları verdik, gene de beğendiremedik. Madem beğenmiyorsun git ülkene, geber.
           strangestar
           Alacaksın böyle boş gezen tembel herifleri bunları bir güzel ya dayak atıcan ya da canlı bomba yapıp Suriye'ye yollucan ah Suriyelilere asker zorunluğu gelse vatan hainlerinin yerine bizim askerlerimiz ölüyor.
            abdes_terligi
            gelip tavşan gibi ürediler artık kurtulamayız
             samyeli90
             Onu çıktığı yere sokacaksın o zaman anlar
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.