Türkiye'yi Kadınlar Kursaydı...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Büyük ihtimal bayrak pembe mor arası bir renk olurdu Liderimizin adı Meliha Emel Anatürk olurdu ve bence harika olurdu djfjxjdj
    -lucy-
    Hep soruyorum kendime. Eğer cumhurbaşkanı İYİ BİR kadın olsaydı, her şey tam tersi olur muydu? Eğer böyle bir şey olsaydı kadınlar taciz eder miydi? Eşitsizlik olur, erkeklere haksızlık yapılır mıydı? Bi sonuca ulaşamadım ama kendimce çıkarımlarım var. Bunu burada söylesem linç yerim, bu yüzden söylemeyeceğim ama bi kaç fikrimi dile getirebilirim. Her şey ya daha güzel ya daha kötü olurdu. Şuan bu hâl de olmazdık eminim. Daha kötü olabilirdik. Ama daha da iyi olabilirdik. Belki daha bi düzen olurdu sanki, kadınlar daha düzen manyağı ya. Bilemiyorum Altan, bilemiyorum..
     me_out_bye
     Merkel? Bir şey değişeceğini sanmam. Sadece biraz daha insan olur duygulu olur bazı konularda daha ilgili olur evet şu andan muhtemelen biraz daha iyi oluruz ama gerisi farketmez. Oraya gelenlerde kukladır. Onlarada baskı var onlarında yapmak zorunda oldukları şeyler var kendi isteği değil şöyle olmalı diye ortam oluyor ona uyuyorsun sadece azına kendin tamamen istediğin gibi yapabilirsin. Öyle bir şey yok yani bence bu gitti şu geldi 1 kişi ile tüm Türkiye hemen houuuup diye değişecek? İmkansız. Yapışmışlar bazı kurumlara bazıları... Seçilen adam kadın geliyor kendi halinde. Onlar seni manupule ediyor belli bir süre sonra o ortamda sende onlar gibi ayak uydurmak zorunda kalıyon. Meclisin milletvekillerin halinin içler acısı olmasının açıklaması bu. Deli deliye işe yaramaz yiyici yiyice baka baka kararıyor o da yiyor bir işe yaramıyoe bir işi çözemiyor. Herkes kavga? O da katıliyoe bu ortama o da saçma salak kavgalarla milletvekili ömrünu tamamliyoe ve parasını alıp yiyerek. Öyle lider kahraman halkın adamı kadını kolay kolay çıkmaz. Onlar cok özel kişiler. 👍🏻🙇🏻‍♂️ He dersin ki kadınlar kursaydı TAMAMEN KENDİ BAŞLARINA KENDİ İSTEDİKLERİ GİBİ BİR YÖNETİM. O zmn belki güzel olurdi tabi ama zor imkansıza yakın HER ŞEYİ baştan yapmak. Bunlar yaptı işte göya beğenmediler kendilerine göre sistem kabul ettirdiler. İstediğini yapıyor şimdi diģerinde kısıtlanıyordu puşt. Öyle de imkan var yanii evet sistem değiştirilebilir bunlar yaptı işte bu olduysa bir değişi daha olabilir.
      strangestar
      Önemli olan işini doğru düzgün yapsın dürüst olsun halkına,eğitime,bilime önem versin insanları kutuplaştırmasın refah ve huzur seviyesini yükseltmek için çalışsın onda sonra kadın erkek farketmez ama bunların olması içinde Türk milletinin çalışkan olması lazım ama şu anki koşullarda bu çok küçük bir ihtimal oda Mansur Yavaş kazanırsa belki iyileşiriz ama bu saatten sonra da düzelceğimizi düşünmüyorum.
       absurdizm
       tek farkı kadın haklarının şaşalı olması oldurdu bence. eğer AKP'li olursa kapanma zorunluluğu getirirdi
        nonpareil
        pembe trafik lambalarının üstünde dantel olurdu
         avci-kiz
         Süper olurdu be muzlum
          kafatamircisi
          Erkek sığınma evleri de olurdu)
           lutfen-ama
           Çok abartmamış mısınız acaba canlar? Ben kursam bu dediklerinizin hiçbiri olmaz hangi kadın kurarsa kursun öyle şeyler olmaz zaten be. Genel kurallardan bayrağa kadar değiştirmişsiniz sanki kuruluşta kadınların payı hiç yok gibi duruyor size kalsa. Çıkıp yönetmedilerse de savaşanlar bile oldu, aslında zaten kadınlar da kurdu bu ülkeyi çok dar bakıyorsunuz.
            thetalentedmrripley
            2002 yılında akp diye bir parti gelir ülkenin babasını sikerdi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.