5
11.11.2020
Türkiye'ye Karşı 45 Dakika Mücadele Eden Domagoj Vida'nın Covid-19 Testinin Pozitif Çıkması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   killforyou
   türkiye ile hırvatistan arasında oynanan mücadelede domagoj vida 45 dakika boyunca bize karşı mücadele etti. hatta cenk tosun'u düşürerek penaltı kazandırdı takımımıza. adamlar ikinci yarı vida'yı oynatmadılar. sebebi ise covid-19 testinin pozitif çıkması.
   https://twitter.com/tribundergi/status/1326650216846647296
   hırvatistan federasyonunun açıklamış durumu.
   ***Hırvatistan Futbol Federasyonu: Pazartesi günü yapılan testlerin tamamı negatif çıktı. Çarşamba sabahı Türkiye maçından önce yapılan testlerin sonucu maç oynanırken geldi. Teknik Direktörümüz, sonucu öğrendikten sonra Vida’yı oyundan aldı.*** olaya bak. maçtan önce de beşiktaşlı olduğu için herkesle sarıldı vida. durduk yere bela aldık başımıza. şenol güneş'in yaşı 68. allah korusun riskli grupta. bu yapılanın izahı olamaz.
   https://twitter.com/0smanlisporFK/status/1326654337192497152
   https://twitter.com/0smanlisporFK/status/1326654337192497152
    sedat-turkmen
    acayip işler sorumsuzluk bunun adı ne bulamadım içimizdede vida'lar mevcut..
     me_out_bye
     HAHAHA. Bu virüsü kim bulaştırdıysa dünyaya. Senin ben ta @###@###@#.. çocuğu. Tek başına koca gezegeni ### attın. Bu nasıl icraat ? Piç. -- İnsan gibi yaşasanıza lan ? ÇOK MU ZOR ?!? ... 😒. 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♀️👎🏻
      me_out_bye
      En son başıma geleni anlatıyorum. İhtiyar abinin teki şimdi. Alakamız yok iş gereği yanyanayız. Evden hanımımı kızı mı ne yapmış. Hamur işi bazlama gibi bir şey. Katlanmış yufka içi bir şeyler dolu. Lezzetlide gözüküyor. Gözüm bir kaldı. Kalmadı değil. Çıkarttı poşetten yeriz yeriz diyor. Diğer abiye dedi o yeriz. İkisi yakın kuşak. Ben genç olan uyumsuz olan sonraki kuşak. Ama terbiyeli saygılı biriyim. Kırmamaya çalışırım genelde. O yüzden beni seviyormuşmuşlar öyle diyorlar bilmem. Her şeye He abi tamam abi deyince (seviliyor oluyorsun tabi.. HEP ONLARIN İSTEDİGİ OLUNCA* iğneli bura.) Neyse yağlı bir şey olduğu için poşete sarmış bu. Çıkardı koydu masaya. Kenarde köşede de bir tost makinesi var. En son kim temizledi ALLAH BİLİR. 0 hijyen. Birde ısıtırız abi dedi cıkarrttı aleti taktı fişe koydu bu oraya lap diye bazlamaları ısıtıyor. Bana döndü yicez dime ibo diyor. Ye bak yavrum diyor. Bu şimdi EMİR. Soru değil. Ne desem üsteleyecek ASLA KABUL ETMEYECEK BİLİYORUM. O sebepten kafa salladım. (Beni bilen bilir. Sevmediğim muhabbetlerin uzamasını hiç istemem. Ondan öyle yaptım geçtim. Beni salsın diye) Sonra gittik uzaklaştık. Diğer abiye dedim polis emeklisi onunda yaşı var. Abi ben gidiyorum yerime. Gelmicen mi dedi ? Yok dedim yemicem ben. Bak laf eder dedi. Yemiyom abi dedim. Gece rahatsız ediyor midemi. Saat 2buçuk. Cıktı bunlar bir kayinti yapti yedi. Beni telle arıyor ihtiyar. Yaygara. Nıye gelmiyon olm. Abi yemicem sağol valla. Gece dokunuyor ya. Bıraktim gece yemiyorum sabah yerim bişeler. Sen böylesin olm. Virüs mü var bizde. Biz pis miyiz. (Bozulma laflar laflar. Evet pis ihtiyarin tekisin mk. Ama söylemiyorum terbiyeliyim.) Zorbalık zorbalık. Göya bana iyilik yapacak ? Kardeşim bana iyilik yapmıyorsun bak. Beni yoruyorsunuz.. Zorbasın. Saygı 0. Varlığın bana zarar. İyilik yapmak istiyorsan bana iyi akşamlae nasilsin iyi hadi kolay gelsin de geç. Bana tantana etme. Şurada bazı geceler yanyana gelmek zorundayiz seninle. Butun mesele bu. Ne ben seni kırayım. Ne sen beni. Ama ZORLAAAAAA İLLA YA ONLARA İSTEDIĞINI VERECEKSİN. Sana zarar verip rahat edecekler. Ya da sövecen kavgalı olacan. Onlarada meşgale çikacak. Arkandan dedikodonu yapacak diğerleri ile seni çekiştirecek. Küfürler edecek. Kendisine eğlence çıkartacak ki cani sıkılmasın vakit geçsin. İnsanlar mal abi.. malll. Gelişmemiş. Sende bu mallarla yanyana oldukça rahat yok. Özetle böyle durum. İSTEDİĞİNİ YAP Y-A-R-A-N-A-M-A-Z-S-I-N. NOKTA. beni beğeniyosan ? Rahat bırak lan. SAL LAN Bİ. Yormayın insanı. Bu belaya hala cözüm bulamadım. Sıklıkla ben alttan alip kendimden ödüm veriyorum ve hayatimi SİKIYORLAR. Vermesem? Sert olsam. Ne pis biri oluyom kütük. Ne selam verir ne sohbetmiş. Ebnzi skm ben napim. Burda o insan gelişmiş olsaydı. Bana ikram eder hayır derim tamam derdi. Ya da dikkat ederdi son derece temiz. Baka ikram eder bende memnun olurum. Mesafeli yerdik. Ellerine saglik evdekilerin. Sagol falan abi derdim. O da memnun olurdu bende memnun giderdik.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.