Türkiye'ye Gelmek İçin Yürüyüşe Geçen Afgan Mülteci Ordusu - Ülkemiz Yıkımın Eşiğine Geliyor, İstila Ediliyoruz Uyanın!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1420614703500431360?s=20
   https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1420614703500431360?s=20
    cinayetvaraga
    Dün de söyleyim. siz linç edin şeyimde olmaz. Bunlara bugün uygulamadığınız psikolojik, fiziksel şiddet gün gelecek sizi bin pişman edecek. çekinmeyin vurun amk un evlatlarını. yıllar sonra otobüste taciz edildiğinizde, birine yan bakıp 10 kişi birinize bindiğinde hatırlarsınız beni. acımayın amk acımayın s*kin bu soysuzları!
     detokssuyu
     Neden hepsi erkek bunların aralarında bir tane kadın ve çocuk olmaz mı ya? Bu gerçekten hem ideolojik hem de fiziki bir istila.
      tsukyomi
      Türkiye'de bireysel silahlanmayı sakıncalı bulurdum, zira insanlar bu konuda sıkıntılıydı. Artık kesinlikle destekliyorum. Poligonlara gidin, dövüş sanatlarına gönül verin. Kapınıza dayandıkları zaman onlara vereceğiniz şey canınız ya da malınız değil, ders olsun.
       lovewkoko
       oha be amk oha be. elini kolunu sallayarak girecek bunca insan. çok fazla lan çok fazla. bir şehrin kültürünü, dokusunu, yaşam tarzını değiştirir bu kadar insan. bir ülkenin sınırı neden vardır? bizim ülkemizin neden sınırı yok lan? neden bizim vatanımızın sınırı yok dingonun ahırı mı burası?
        rarero
        Ümmet kardeşliği diye diye ülkeyi getirdikleri hale bak ya. Gerçekten ekonomi falan 2. sırada artık. Önemli olan iç güvenlik problemi!
         abdes_terligi
         neden hepsi erkek? afganlarda kadın yok mu erkekler mi üreyip çoğalıyor?
          domatescokpahali
          dünyanın hiç bir ülkesinin sınırları bu kadar kolay geçilmedi gerci sınırımızın olduğuna da inanmıyorum amk dominik cumhuriyeti bile ülkeye girerken beni sorgulamaya calısıyor havaalanında 1 tane bilgisayarları var beni ülkeye almamak icin uğrasıyor nedenini soruyorum pasaportumu gösteriyor skm böyle işi
           me_out_bye
           Biz gelişelim diye beklerken ? Şu tiplere bak. Artık bitti memleketi s.attılar. Herkes hayallerini bir kenara bıraksın. Bu memleket ASLA ADAM OPMAYACAK. İslamik arab merakliların elinde BETERİN BETERİ OLACAK. Meğerse bu günlere bile şükredecekmişin. Yıldırım hızıyla DAHA DA BETERE GİDİYOR. BUNLARİN ALACAK OLDUĞU KARARLAR BU BETER OLMAYA EKMEKLERINE YAĞ BAL SÜRECEK. ÇUNKU BUNLAR M4L HAYAL ALEMINDR UHREVI DUŞUNCELER PEŞINDE KOŞAN INSANLAR. HAYATLA ALAKALARI YOK.
            me_out_bye
            İslamik arab meraklılarına iktidar bırakıldı ve ülke elden gidiyeahhh,
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.