Türkiye ve Rusya'nın Karşılıklı Olarak Google'da Birbirini En Çok Aratan İki Ülke Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Google bir harita paylaşmış. Hangi ülke en çok hangi diğer ülkeyi aratıyor bunu öğrenmiş olduk bu çalışma ile. Türkiye'de en çok Rusya aratılırken Rusya'da da en çok Türkiye aratılıyormuş. Hadi bizde bir Rus sevgisi var bunu anlıyorum ama Ruslar'ın motivasyonu nedir kestiremiyorum. Sıcak denizlere inmek arzularını mı yaşatıyorlar hala bu aramalar ile yoksa? Orta Doğu ülkeleri de çılgınlarca Türkiye'yi Google'lamış. Bunu anlayabilirim ama Rusya beni çok şaşırttı. Tabii bu durumun Türkiye özelinde çeşitli dolandırılma vakaları ile de ciddi bir ilişkisi var. Rus sevgililerine Türkiye'ye gelmeleri için ciddi rakamlar gönderip Rus yolu gözleyen birkaç ay sonra dolandırıldım diye feryat eden abileri duymuşsunuzdur.
    miller
    yunanlar bizi neden aratıyor vizyonsuz köpekler. esas orada bir sıkıntı var. ruslar sıcak ucuz tatil istiyor okey ama bu yunanlar ne ayak. bu nasıl bi rekabet lan. baklavamızı çaldınız böreğe mi göz diktiniz hı?
     karolunita
     bi başlık vardı burada rus kadınlar türk erkekleriyle evlenmek için yanıp tutuşuyor diye, doğruymuş demek ki nbvcxdtyffv
      tsukyomi
      Sovyet ayım Türkiye'yi aratma yükünü tek başına sırtlamış olabilir ya çok şeyapmayın o konuya 😅 Tabi ki anavatanı aratacağım, ne yapayım Vanuatu'yu mu aratayım allasen?
       1234569
       bütün ortadoğu türkiyeyi aratıyo amk sikeyim böyle işi
        mrlawyerkk
        Arama haritası da bu arkadaşlar,
         efla_tun
         İn türkiye google rus kızları in rusya google türk erkekleri kalanlar saplığına yansın :D
          catherine-earnshaw
          Hadi bizim erkekler Rus karı meraklısı orasını anladık da acaba onlar neden bizi aratıyor? Sıcak denizlerimizi istiyorlar herhalde.
           peripedia
           Yunanistan fake hesaptan stalk yapan eski sevgili değil mi ya? Ben de ona takıldım şu an. Boşverin Rusya'yı falan bunu konuşalım biz :)
            burakb_
            Konuyla tam alakası yok da haritada nedense benim hoşuma giden şey Yunanlıların bize ne kadar takık olduğunun kanıtlanması olmuş :D Bize özel haber programları yapıyor herifler kafayı yemişler. Hem nefret hem gizli hayranlık yoksa bunlarda hiçbir şey bilmiyorum. Rusyaya gelirsek onlarla anlamsız bir bağımız oluştu artık sanırım. Putin'e bakıyorum mesela herifin tavırları mimikleri o kadar tanıdık geliyor ki.
             littlejohn
             Bizim neden aradigimiz belli de ruslar niye bizi ariyor acaba 🤔
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.