Türkiye Sınırlarına Katmak İstediğiniz Ülke
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Sınıra katmak değil de biz yanına taşınsak bile olur dediğim ülkeler ; Norveç, İsveç, Finlandiya. Her ülkenin problemi vardır ama şu an daha büyük bir ülke ile birleşsek kaos olur en iyisi küçük küçük başlamak bence :D İnsanları da tek tip en azından. Çok fazla ırk barındırıyoruz ülke olarak biraz daha sakinleşir en azından, daha büyük ülke Fransa, ABD falan olsa kafamız yine rahatlamaz oyumu kendi çapında takılan ülkelerden kullanmak istiyorum :DDD
    fuzbing
    Afrika olabilir. En azından gelen göçmen aç falan sevabı olurdu.
     me_out_bye
     Böyle bir kötülüğü yapmak istemem güzel ülkelere. Bizdende vasat olanlarda birleştirmek istemem zaten o zaman saha da bku çıkar ortamın xd En iyisi olduğu gibi her bir tarafa kıyısı olan. Nereye gitmesi gerektiğini kendi artık son kararı versin ve o tarafa yönelsin yaşantı olarak (:
      tomris-islamova
      E hiçbiri:) sadece türkiyeyi alıp coğrafi olarak ortadoğu topraklarından alıp pasifik okyanusuna doğru taşımak isterdim onun dışında herhangi bir avrupa ya da britanya yarım adasındaki bir ülkeyi şimdiki haliyle türkiye gibi bir ülkeyle yüz göz etmek istemezdim ( yazık adamlara)
       gizemino
       Komşu ülkelerden mi gitsek Yunanistani bir alalım mesela
        silmarillion
        Belarus ülkeyse bir ısırık alırım:):) ilk önce şu sırbistan'ı çekerim buraya ama sadece sarışın olanlarını, esmerler orada kalsın:)
         android_dahaiyi
         kıbrıs
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.