Türkiye'nin Yüzyılı İçin Doğru Adamla Yola Devam!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ceydac7889
   Bayraktar Kızılelma, TCG ANADALU, TOGG, ALTAY, HÜRKUŞ, HÜRJET ve nice eser 2023 yılının parlayan yıldızı olarak tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Bu eserlerin mimarı vizyon sahibi Recep Tayyip Erdoğan'dır. 100 yıl önce verilen mücadeleyi 100 yıl sonra hayata geçiren adamın adıdır Erdoğan. Çarıkla kazanılan zaferlerden Kızılelma ile sonuçlanan sürecin adıdır Erdoğan. Ayasofya'nın cami statüsüne kavuşmasından tutun da 60 yıllık rüyayı gerçeğe dönüştüren kişidir Erdoğan. Ekonomide tam bağımsız olmamız için ithalatı değil ihracatı model alan kişidir Erdoğan. Şimdi sorarım size, altılı masalı adı altında 7'li koalisyonda buluşan ve terör seviciliği yapan Millet İttifakı'mı yoksa 85 milyona gönlünü vermiş projelerin mimarı Erdoğan mı?
    silivri
    Yasak değil, özgürlük mü?
     cinayetvaraga
     Soma, suruç, reyhanlı, rusların katlettiği 30 asker, depremde cekilen acılar, dolar beyimiz, enflasyon, süleyman şah türbesi, ve daha nicesini de unutmamak lazim dimi?
      kojiro-
      Troller burada da var demek ki.
       mrsnl33
       Altılı masayı, teröristlerle iş birliği yapmakla suçlayıp; Yine bir terör örgütü olan Hizbullahçıların kurduğu, Hüda-Par partisiyle aynı safta olan, hükümet değil mi?
        ve_sair
        Altılı masa altında hdp ararken kendi yatağından hizbullah çıkıyor.
         patiklipengui
         Şey değil mi bu adam ya bir yüzükle gelip saraylarla gidecek olan Cumhurbaşkanı?
          eliff04
          Sadece bunları saymak yetmez hem iyi hem kötü tarafı ortaya koyup hangisinin daha ağır bastığına bakmak lazım. Ki neyin ağır bastığını hepimiz biliyoruz.
           iceel
           Bazılarına evet bazılarına hayır...
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.