Türkiye'nin Yaptığı Akılsızlıklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Yaşınız 7den 77ye ne olursa olsun toplumda statünüz farketmeksizin hatta vatandaş dahi olmasanız sizi ilgilendirmese bile TR'nin yaptığı yahu bu akılsızlıktır dediğiniz yorumları alalım.
    kafatamircisi
    Arabesk zihniyetler.. Nato kafa nato mermer.. Gerici arap islam kültürünün dayatması sonucu halinden memnun olan köleler yaratmasıdır. kapitalizm fakire azla yetinmeyi şükretmeyi öğretir ki, fakirler zenginleri öldürmesin...
     mrsnl33
     Seçimlerde, ampule basmak( Hepsi olmasa da, ülkenin büyük kısmının yaptığı akılsızlık)
      me_out_bye
      Ben başlıyorum. Yunanistan sınırını korurken onlara laf edip onları hatalı gösterip ayıplamaya çalışırken bakın biz böyleyiz diye övünmeye çalışırken ayvayı yedikten sonra aynı şeyi yapmaya karar vermeleri. Sınıra beton bloglar dizilmeye başlanması. Ahmaklık denen şeye güzel bir örnekti 🤷🏻‍♂️ Ağustos böceği ile bilmem neyin hikayesi gibi. Biri kış gelmeden tüm hazırlıklarını yaptı. Bu sırada hazırlık yapana laf edenler kış geldikten titredikten sonra onun yaptığı şeyi yapmaya çalışması.
       kalpci
       Türkiye’de kimse akılsız değil. Hepsi çukka derdinde. Rüzgar nereden eserse, yelken oraya döner. Ülkemizde IQ sorunu yok, karakter sorunu var.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.