Türkiye'nin Solcu Kesiminin Genel Olarak Irkçı Olması.
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tayfun-aktoprak
   Bunu uzun süredir görüyorum. Çoğu hakçı eşitlikçi geçinen solcular belirli kesimlerin toplum içinde olmasından rahatsızlık duyuyor. Onların görüşlerine hakaret edip kendi görüşüne laf gelince düşünce özgürlüğü diyor. Yani küfrettikleri ve aşağıladıkları "Laik olmayan" insanlardan bir farkları yok. Sadece marjinal olmaya çalışıyorlar maddiyata verdiği önemin %1'ini maneviyat için vermiyorlar. Burada bahsettiğim maneviyat din değil sevgi aşk mutluluk gibi konular konusunda acımasız oluyorlar.
    irmak676
    Ya yeter her konuda genelleme yapmayın!
     gregory_
     Kaç kisilik bir arastirma yaptin da vardin bu karara bilemem ama dedigin gibiyse onlara solcu diyemezsin. Ayrica laik olmayan kesime onlarin silahlariyla yanit vermek de bir mantik olabilir.
      littlejohn
      Yav senin dilin ne soylir
       tsukyomi
       Sırf profil fotoğrafın için bir şey demiyorum, onun hatrına. Canım komutanımın bana yaptıramayacağı şey yok çünkü. Ama genellememek lazım yani.
        badideasensei
        Genelleme yapmışsın ve bence hatalısın. Sol ile düşünme yalnızca bunu , konu eğer senden farklı olana saygı ise bunu görüş fark etmeksizin her insan saygı gösterir ya da göstermez.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.