Türkiye'nin Henüz Keşfedilmemiş Muhteşem Tatil Yöreleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   metehan777
   Kabak koyu bu yöreler arasındadır. Butik kamp alanları ve mükemmel manzarası, temiz denizi ile tercih edilebilecek bir yerdir. Hoş bu mekanları paylaşmak ne kadar doğru bilemiyorum ama her tatil döneminde 20 milyonluk İstanbul'dan kaçıp 1 milyon kişinin akın ettiği Çeşme'ye girebilmek için 3 saat ilçe girişinde trafikte beklemek kötü bir durum.
    deniz_kizi
    Bizim evin bahçesi... Harika içinde meyve ağaçları ahır kümes odunluk bizim ev garaj ve tandırlık var. Ayrıca su tulumbamız da mevcuttur. Harika bir doğa içerisinde bir de sebze ekmek için bir alanımız var. Maşallah demeyi unutmayın lütfen. Köyde yaşıyoruz ailecek. Burası harika bence hiçbir tatil köyüne değişmem. Tabi burada herkes böyle. Yalnız değiliz. Ama birçoğu merkez şehirlere göç etti şu an burada olmadıkları için o kadar pişmanlarki. Köyde az insan kaldı. Ama muhtemelen ben ömrümün sonuna kadar burada kalacağım. Seviyorum köyümü :)
     belediyebaskani
     Saros Körfezi Edirne ve Çanakkale kıyılarındadır. Kendi kendini temizleyebilen suya sahiptir ve muadillerine göre oldukça ekonomiktir
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.