Türkiye'nin Hazır Olmadığı Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Yurtdışında hayata geçtiğini gördüğümüz bazı durum ya da davranışların ülkemizdeki karşılığını merak ederiz. Ancak bazı uygulamalara ülkemizin henüz hazır olmadığını da biliriz. Bunlardan bahsedelim bugün. Mesela eve ayakkabı ile girme olayına karşı olmakla birlikte bu olaya hiç hazır değiliz.
    uclardayasiyorum
    lgbti+ evlilikleri.
     okadin
     Kız çocuklarının erkek arkadaşları ile tanışmak, onları kabullenmek. Yıl olmuş 2020 ama bu durumu anlayabilmiş aileler çok az maalesef.
      sedefartuny
      18 yaşına girmiş bir evladın reşit olduğu, kendi kararlarını kendi alabileceği gerçeği. Çocuklara birey olmayı öğretmiyor ve çok ciddi zararlar veriyoruz. 30 yaşındaki adamın nasıl davranacağına, ne yiyip ne içeceğine, ne giyeceğine annesi karar veriyor. Bu gibi durumlara bizzat şahit oldum.
       benita
       Namusun başka yerlerde değil kafada olduğu gerçeği
        -_-merve-_-
        Savaş hiç hazır değilim.
         detokssuyu
         Modern dünyada özellikle ilişkiler ve evliliklerde olması gereken durumların hiçbirine hazır değil toplumumuz maalesef. Erkeklerin ev işlerine yardım etme zorunluluğunun olduğu gerçeği kimse tarafından kabul görmüyor mesela.
          peripedia
          Her kadının evlenmek ve anne olmak zorunda olmadığı. Bu güne kadar bu durumu olağan karşılayan bir aile ile karşılaşmadım henüz.
           gregory_
           Fikir farklılıklarına, yaşam biçimlerinin en ufak farklılığına ve yargılamamaya.
            dr.rock
            Sex
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.