Türkiye'nin Eurovision'a 9 Yıldır Hadise'nin Kıyafeti Yüzünden Katılmıyor Olduğu Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Eurovision'a en son 2012 yılında Can Bonomo ile katılmışız, ondan önce Yüksek Sadakat, 2010 yılında da Manga Türkiye'yi temsil etmişti. Dikkat edersiniz ki son üç yılın katılımcısı hep erkeklerden oluşuyor. Manga'nın öncesinde Eurovision'a kiminle gittik peki? Cevap Hadise. Zaten konumuz da bu. Hadise'nin Düm Tek Tek ile bizi Eurovision'da temsil ettiği yıl TRT ile AKP hükümeti arasında bir kıyafet krizi çıkmış. Hadise'yi kot pantolon tişörtle göndermeyi planlıyorlardı sanırım ya da Düm Tek Tek gibi bir şarkı için döpiyes vs bir çalışma içerisinde gireceklerdi ama Hadise'nin büstiyeri ve derin yırtmaçlı eteği onları bir hayli üzmüş. Zaten sonrasında da Eurovision'a kadın sanatçı göndermeme kararı alınmış ve uygulanmış akabinde de yarışmadan çekildik zaten. Bu denli ses getiren ve toplumların önem atfettiği bir yarışmada şöyle şeyler sadece Türkiye'nin başına gelebilirdi zaten başka bir ülkenin değil.
    vermehterii
    Eurovision Türkiyeye çok gelirir aga😂👍europa bizim neyimize🌚arabvision kuralım çarşaflı biririni göndeririz👍😂 #arabistantürkiye
     imcherry_
     kadın hasta hasta 40 derece ateşle çıktı o gün oraya ve siz bunu mu yaptınız? cidden mi...
      berat_redflag
      Islamic State of Anatolian Arab Country Arap Anadolu Toprakları İslam Devleti الدولة الإسلامية في الأراضي العربية الأناضولية
       -lucy-
       Yazık..
        mrlawyerkk
        Hayda bir de bu mu çıktı şimdi. Acilen açıklama yapalı TRT bu konuda. Bu nasıl bir politikadır böyle ve büyük olasılıkla doğrudur. Olmuştur bu.
         peripedia
         Bize de bu yakışırdı zaten. O değil çekilme kararı almasaydık kadın sanatçılar gidemeyecekti öyle mi? Kaldı ki ülkenin ilk ve tek birinciliği bir kadın tarafından getirilmişken.
          detokssuyu
          Demek öyle ha. Yok politik nedenler yok adil olmadığını düşünmek falan yalanmış meğer. Ne büyük saçmalık.
           gizemino
           Beni buna inandıramazsınız ya. Boyle bir sey gerçekten mümkün mü? Kabul edilemez bir meseleyi daha bu bünye kaldirmaz
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.