Türkiye'nin En Popüler Dijital Platformu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Başlığı okuyanın aklından kırmızı bir "N" harfi geliyordur muhakkak. İşte bu pazar araştırması bize iki şey öğretiyor; 1- Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Pazarlama stratejisi bir çöpü bile sana ihtiyaç gibi sattırır. 2- Önyargılar, ezbere konuşmalar, en çok görüleni yine en iyi sanmak durumu tamamen yanlıştır. yapmayın! Arkadaşlar cevap aşağıda da var. netflix değil. Türkiye'de en çok tercih edilen platform BLUTV! Subjektif bir yorum katacak olursam yine SİNEMA severler doğru kanalı seçerken, film severler şaşırtmadı. amerikan yapımları bu pazarda sınıfta kaldı.
   https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/turkiye-nin-en-populer-dijital-yayin-servisi-aciklandi/
   https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/turkiye-nin-en-populer-dijital-yayin-servisi-aciklandi/
    dr.rock
    BluTv den bi haberim Enteresan sonuç
     me_out_bye
     Valla babuş hayatımda ilk defa BlueTV filan duymuşem. Vallah bak. Netfiş popüler kültür hava atma sembolü olduğu için ama herkesim ağızında o yüzden duyduk yani.
      amakafamiznasiguzel1
      Ben dizide nekşflikş filmde blutv'ciyim aga
       lydia-bad-mood
       Reklamları çok sık gördüğümden benim de aklıma ilk netflix geliyor ama dediğin gibi blu tv daha iyi 👏🏻
        benita
        Sonuç şaşırttı gerçekten. Ama Netflix iyi olduğu için değil, bizim insanlarımızın moda sevdasından ötürü. Kime sorsak Netflix sahibi (içerikten bir haber olsalar da) Not: Henüz Masum’un 3. Bölümünü yeni bitirmişken, bağlatında karşıma Haluk Bilginer çıkması😌
         asit
         abi blutv içeriklerini bu zamana kadar hep savundum ve hep linç yedim.. yerli dizileri ve belgeselleri Netflixi skertir net
          vsjvsjvsjv000
          Çok fazla takip eşemiyorum sağlıklı yorum yapamam ama bana sorulsa Netflix derdim herhalde ilk.
           meyvesebze
           Netfilikşin bi ara ucretsiz deneme muhabbeti ogrencilere cazip geldi.O donem patladi gitti adini duyurdu Masum dizisi (L&M den sevdiklerim ve Haluk Bilginer icin) Blutv izlemeyi planlamistim lakin suan dizi Netfilikstede var :)
            didobato
            inbusiness dergisinin haziran sayısında türkiyedeki 100 markanın dijital itibarı incelenmiş. sektörlere göre oluşturulan tablolar çok diikkat çekiyor. sektörlerden biri de dijital yayın platformları. türkiye'de dijital itibarı en yüksek dijital platform da çoğu kişinin tahmin edeceği gibi netflix olmuş tabii :) diğer tabloları incelemek ve dijital itibar ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bence en azından derginin haziran sayısına bir şans verebilirsiniz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.