Türkiye'nin En Önemli Sorunu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   İstanbul Ekonomi Araştırma her ay düzenli olarak anket çalışmaları düzenleyen bir kurum. En son sonuçlandırdığı 14-17 Ekim tarihlerinde Türkiye çapında 12 ilde 1501 kişi ile yapılan anket çalışmasının sonucunda katılımcılara sizce şu anda Türkiye'nin en önemli sorunu ne diye sorulmuş. Sonuçlara baktığımızda korona virüs salgını gibi bir pandemi ülkede hakimken verilen ülkenin şu anda içinde bulunduğu en büyük sorunun ekonomi ve ekonomiyle çok bağlantı olarak işsizlik, geçim sıkıntısı ve hayat pahalılığı gibi maddeler olduğu görüyoruz. Raporun devamını merak edenler için
   https://www.turkiyeraporu.com/
   https://www.turkiyeraporu.com/
   sitenin linki bu. Ben de bu soru bana yönetilmiş olsaydı muhtemelen ilk söyleyeceğim şey ülkenin ekonomisi olurdu herhalde. Peki sizce şu anda Türkiye'nin en önemli sorunu ne?
    eski_bi_tanidik
    Halkımızın cahilliği:/ Eğitim sisteminin yani düzeninin saçmalığı ://(bunun üzerine tez bile yazabilirim) Türkiye nin adaletsizliğ
     amakafamiznasiguzel1
     Ekonomi Kötü yönetim Kadına şiddet ve kadın cinayetleri Adalet Siyasi kutuplaşma Beynini kullanmayanlar bence bunlar (sırasız)
      gregory_
      AKsalaklar.
       handeyakar07
       Libido
        arasserin
        Ülkede ekonomiye iyi diyen biri var mıdır acaba
         dr.rock
         Rte
          turuncu_sapka
          Hangi birini sayacağız ki ahaha hangii birinnnniiiiiiii
           redblack
           Devletlü inayetlü küdretlü kerametlü merhametlü sultanimiz efendimiz hazretleri ve onun damad-ı şerifleri. Damad kontenjanı Osmanlı'dan mütevellit sıkıntı olmuştur.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.