Türkiye'nin Dünyada Salgın Sürecini En Başarılı Yöneten Ülke Olduğuna İnanıyor musunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Sormak istedim çünkü "Abi tamam çok şey oldu ama yine kıvırdık, çok sorun yaşamadık. Filyasyon ekibi ayağıma kadar geldi." diyenler var. Bu arada başlıkta görmüş olduğunuz sav bana değil Cumhurbaşkanımız Sayın RTE'ye ait. Bugün gerçekleşen kabine toplantısından bu sonucu çıkarmışlar sanıyorum. "Çok başarılıyız yav. Aman ne kadar da başarılı çıktık bu süreçten." diyip masadan kalkıyorlar herhalde. Velhasıl ne diyorsunuz bu insanlar daha kötüsünü bekledikleri için mi bu kötü kriz yönetimini olumluyorlar yoksa biz mi haksızlık ediyoruz?
    imcherry_
    hayır
     buse01
     Naslaa
      kafatamircisi
      Hard modda türkiye server ında yaşamanın bile başarı sayıldığı bir coğrafyada salgın sürecinin başarılı yönetildiğine inammak mı?
       kanadadabiryusuf0
       :D
        somurtkan_sirin
        ben bu süreçte Türk özelliklerini tekrar gördüm hani vardır ya bi aç kapa yap düzelir evet bi eve tıkıl bi naparsan yap diyerek süreci mükemmel şekilde atlattık
         dawn_nn
         kongreleri unutmadık
          eo110
          Aşı,tedavi ve ekonomik destek açısından değerlendirmiyorum. Ancak salgının başından beridir yanlış veri paylaşımları ve söylenen yalanlardan ötürü ben başarılı bulmuyorum.
           yabadabadu
           yasak koysa dert normallesse dert devlet de şaşırdı aq
            me_out_bye
            Hayır.
             catherine-earnshaw
             Doğru düzgün temiz içme suyunun bile olmadığı, aşı ve ilaçlarda öncelik zengin erkeklere verildiği için kadın ve çocukların bir kenara atıldığı, hastalıktan kırıldığı Hindistan da olabilirdik. Kötünün iyisiyiz bence.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.