Türkiye Güzelimizin Müthiş Türkçesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Bu kızın zaten nasıl Türkiye güzeli olduğunu anlayamamıştım. Anlamadığım bir konu da olay sadece güzellik mi yani bu yarışmalarda. Diksiyona falan bakılmıyor mu? İngilizce bilginin iyi olması saçma sapan harmanladığın bir şekilde Türkçe konuşmanı mı gerektiriyor gerçekten? “Buradan çıkınca luncha giderim büyük ihtimal. 8-9 gibi bir daha yemek yerim, akşam yemeği. Sonra da benim akşamları binge eating modeum oluyor bazen. Netflix and chill yaparken ice cream olsun, chips olsun, chocolate olsun yiyorum yani. Junk food tarafın hepsi var.” Açıklamaya bak. Gözlerim kanadı. Kulaklarım sağır.
    monaiman
    Koklayarak hem daha güzelini hem de daha akıllılarını bulabilirim. Juri üyeleri göz muayenesine falan uğrasınlar bence.
     amakafamiznasiguzel1
     KULAKLARIM ÜZÜLDÜ...
      redblack
      Kisacik bir internet arastirmasi sonucu kendisinin Z kuşağının başlangicina denk geldigini gorunce Türkçe konuşamamasının nedenini anladım. Z kuşağı = iletişim sorunu
       sedefartuny
       Bilinçli bir şekilde böyle konuştuğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Maalesef bazılarımı bunun bir statü göstergesi olduğunu düşünüyor. Bak benim ingilizcem var demeye getiriyor işte. Ingilizceyi öğrenemediğimizi ve çok çok önemli olduğunu iddia eden toplumda bunu bir ayrıcalık olarak kullanıyor zavallılar.
        zeynebio
        Böyle insanların meşhur olmasına sinir oluyorum. Ne şimdi bu kızın çıkıp anlattıklarını dinledik de ne oldu. Şu tipe şu Türkçe'ye bak!
         paarantez
         Bu kadında anlamdıramadığım bir durum var. Aptallık gibi aslında. Hakaret etmiyorum lakin bu tarz hal ve hareketler asla bir Türkiye güzeline yakışmıyor. Kadın Türkçe konuşmuyor ki Türkiye güzeli olsun
          dr.rock
          Güzel kızların neden konuşmaya ihtiyacı olsunki Saçma bir eleştiri
           me_out_bye
           Bu türkiye güzeli ise ? Bizim sokakta gördüğümüz kızlarımız uzaylı olması lazım ? 🤔 Pek şey edemedim. Juri nasıl bir juriydi ki ? Yarışma bu kadar mı vasat geçti.
            lovewkoko
            duygu özaslan mı daha itici yoksa şevval şahin mi? tarafını seç.
            https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1313929797484138496
            https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1313929797484138496
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.