Türkiye'deki En İyi Üniversiteler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Her ne kadar doğal olsa da günümüzde Üniversitesitelerde yaşananları bir kenara bırakalım. Herkes üniversitenin tarihsel değişim süreçleri hakkında bilgi verebilir, mezun olduğu ya da halen mensubu olduğu üniversitesinden bahsedebilir. Üniversite'nin çok olması mı, yoksa görevini yerine getirme konusundaki başarıları mı önemlidir? Bu konuya da değinilebilir. Fikirlerinizi bekliyorum.
    miller
    türkiye'de benim okduğum üniversite dahil olmak üzere üniversite yok. bi kere düşünce özgürlüğün yok. öğrenme şekli basmakalıp. birkaç üniversite buradan sıyrılıyor. eğitim kalitesi bakımından. geri kalanlar liseyle aynı nerdeyse. her ile üniversite olmak zorunda mı bunu tartışalım hatta.
     sanatistherif
     Türkiye'de 5 tane üniversite vardır. 1. Hacettepe Üniversitesi 2. Boğaziçi Üniversitesi 3. Orta Doğu Teknik Üniversitesi. 4. Koç Üniversitesi 5. İstanbul Teknik Üniversitesi Bunlardan birine giremediyseniz. Kesinlikle okulu bırakın ve bir meslek edinin. Çünkü siz o okulları bitirmekle boğuşurken, lise arkadaşlarınız çoktan sektörde yerini alıp yönetici koltuklarına oturacaklardır. Sizde 4 yıl sonra asgari ücretle bir yerden başlarsınız canım.
      veritas-vos-liberabit
      Türkiyeye özgü olarak üniversiteler eğitim kurumu olmaktan çok potansiyel terörizme, cahilliğe, adalet arayışı içinde eğitimden başka her şeyin işlendiği mekanlar silsilesi.
       semih-kurnaz
       Kendi kendimi geliştirdiğim için ben sadece diploma için okudum diyebilirim, hem çalışıp hem okuyan biri olarak fena olmayan bir ortalamayla da mezun oldum, sorarlarsa üniversite okudum, diplomamda bunun kanıtı ama pek çok üniversite mezunu bile benim uzmanlıklarımı sorgulayamayacak düzeyde. Demek ki olay kişinin kendisinde bitiyor. Fazla takılmayın bu konulara..
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.