7
4.10.2020
Türkiye'de Yayalara Asla Yol Verilmemesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   plazacalisani
   Gerçekten sinir olduğum bir durum. Bugün Kadıköy'ün işlek yerlerinden birinde tam 15 dakikaya yakın bir süre karşıdan karşıya geçmeyi bekledim yaya geçidinde. Bu nasıl olabilir? Kimse mi yol vermez anlamıyorum. Ama aslında buna sinirlenmedim. O kadar normalleştirmişim ki bu durumu hiç sorun etmemiştim. En sonunda bir araç durdu ve ben şaşkınlık içinde bakakaldım afalladım. O zaman sinirlendim. Çok klasik olacak ama yurt dışında ayağını değdirdiğin anda duruyorlar.
    me_out_bye
    ARABA SÜRMEYİ YANLIŞ ÖĞRETMİŞLER. BİR DURUM OLDUĞUNDA KORNAYA ABAN OLMAMALI !!!! SEN ARAÇSIN. SANA BİR ŞEY OLMAZ ! SEN TEHLİKESİN. SEN EFORT SARFETMEZSİN ÇOK ! SADECE AYAĞINI BIR KAÇ SANTİM ILERİ GERI YAPACAKSIN !!!!!!!!! O İSE İNSAN ! İNCİNEBİLİR ! ÖLEBİLİR ! HER ZAMAN SEN ÖNLEMELİSİN. O BAZEN KAFASI KARIŞIK OLABILIR ! Evet. HATALIDA OLABILIR KIZABILIRSIN. AMA KORNAYA ABANMAYACAKSIN TAM GAZ GIDERKEN.BU DEĞIL ÇOZUM !!! KOŞAMIYOR OLABILIR !!!!!!!!!!! KOŞSUN KACSIN BANANE DEMEYECEKSIN ! LANET OLASI ARABAYI YAVAŞLATACAKSIN. KARŞIDA INSAN VARKEN. YOK IKEN YOL SENIN IKEN HIZLANACAKSIN. BUNU BIR ÖĞRENSİN TÜRKİYEDEKİLER (!)
     azginteke
     Haklı bir isyan, sanki motor bize takılı.
      palmiye
      Ben zorla durmalarını sağlıyorum. Yaya geçidi yayaların hakkı. Hele ki kontrollü geçiş noktalarında bana yeşil yanarken devam etmeye çalışan araçları durdurup yaya lambasını gösteriyorum. Bir gün ters birine denk gelecem ama yapacak bir şey yok. Araba kullanırken de özellikle dikkat ederim. Çocuklara ve kadınlara pozitif ayrıcalık yaptığım doğrudur. Erkekler iki dk daha beklesin.🙄😁
       benita
       Asla güvenmiyorum şoförlere asla. Bana yeşil yansa dahi arabalar durmadan yola çıkmıyorum, bana çarpsa kesin ben suçlu olurum
        busrawashere
        yayaysan şoförlere, şoförsen yayaların her hareketine sallayabilirsin
         cinayetvaraga
         Katlanılmaz bir saygısızlık.
          cymbalist
          Yaya yolunda geçiş önceliği kuralına sürücülerin %90'ı uymadığı için, bana da yol veren bir araç olduğunda mutluluktan ağlayasım geliyor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.