Türkiye'de Normalmiş Gibi Görülen Anormal Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Sokağa tükürmek. Sokak ortasında cinsel organını avuçlamak suretiyle donunu çekiştirmek. Sosyal alanlarda telefonla konuşmak. Bağıra bağıra küfür etmek. Köşe başlarına, sokak aralarına gece ya da gündüz işemek. Aldatan kadını dövmek, öldürmek. Başkalarının çocuklarını mıncıra mıncıra sevmek. Arabaya biner binmez burnunu karıştırmak. Trafikte adam öldürmek. Her yere acelen varmış gibi gitmek. Kuralları çiğnemek. Bunlar sadece birkaçı, say say bitmez.
    kania_
    Arabadayken pencereden dışarı kolunu uzatmak ve öle kalması
     karolunita
     namusunu temizlemek gerekçesiyle adam öldürmek
      mrsnl33
      Hayvanlara eziyet etmek,kadini her zaman hor gormek,ortamına bakmadan küfürlü ve ya argo ifadeyle konuşmak,telefonla bağırarak konuşmak......
       dacmin
       Okan Bayülgen'in profesör tarzı konuşmaları ve davranışları, Cem Yılmaz ve Beyaz'ın kendini komik sanması, halkın onlara gülmesi, AKP'nin FETÖ'cü olmasının umursanmaması ve AKP'nin hala desteklenmesi, Kadına şiddet etmek, Organ mafyacılığı, Avret yerlerinin denizde açılması [Müslümanlarda geçerlidir.], Müslümanım demekle Müslüman olmak, Elin adamının mahalle çocuğunu yanaklarından öpmesi ve çocuğun bir şeyin farkında olmaması, daha da önemlisi bazı ebeveynlerin de takmaması, Cahillik ve bunu durdurmamak, Ekonominin bokluğu, Yaşamanın anlamını açıklayamayan beyinsiz Ateistler.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.