Türkiye'de Negatif Tweet'in Oldukça Fazla Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   uzmanjnekolog
   Bir tane şirketin hazırladığı 2020 raporunda, Türkiye %42 oranında negatif tweet, %22 oranında ise pozitif tweet atıyormuş. Ne zaman twitter'a girsen birilerinin linç edildiği, birilerinin birilerine küfür ettiği bir platform görüyorum. Özellikle ülkemizdeki linç kültürünü besleyen bir platfrom. E bu platformun oranının %42 olması şaşırtmadı. Bence daha sağlıklı bir hayat istiyorsanız sizde twitter'a girmeyi bırakın sayın dio'cular. En azından %42 oranında negatiflik arsızlık, linç görmek istemiyorsanız bırakabilirsiniz, mental anlamda daha sağlıklı kalabilirsiniz.
    ggggggg
    Başka türlü dikkat çekemiyorlar çünkü.
     muzlu-pasta
     Ülkedeki olaylar olumlu degilki tweetler olumlu olsun
      cemilonr
      Hakikaten bu işten çok sıkıldım twittere giresim gelmiyor siyasal konuşmalar hepsi hakaret dolu bir birini aşağılayıcı twitler kadın kılığına giren erkekler , daha fazla beğeni için soyunanlar kimsenin hayatına özürlüğüne karışmayalım ama bireyin özgürlüğü bir başka bireyin sınırına girdiğinde biter maalesef. Herşeyi kirletmeyi mahvetmeyi çok seviyoruz.
       a.l.p.o.l.l.o.n
       Hayatımda hiç twitter kullanmadım umrum değil yesin millet birbirini :))))
        cemalhakki
        Mutsuzluğun bulaşıcı bi hastalık olduğuna dair meşhur bi söz vardır kesin,zamanında birileri tarafından söylenen. Lakin canlı canlı tanık olduğumuz için atasözlerinde kalması gereken gerçekliklere,mutsuzluk ve huzursuzluk bulaştırmaktan öte geçemiyor insani etkileşimlerimiz. Gencecik adamım,gece gece parçaladığım edebiyata bak. Halbuki gezip eğlenmekten,yatıp kalkmaktan hiç fırsat bulamamam gerekirdi böyle cümeleler kurmaya.
         damladamlo
         Ne yaşıyoruz ki ne yazalım? Ülkede pozitif olay mı yaşanıyo? Hepimize bi deli gömleği giydirmedikleri kaldı.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.