Türkiye'de Koronavirüse Karşı Alınan Önlemler Sizce Yeterli mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   damlayazar
   arkamıza yaslanıp bu adamın zekasına güvenmeli miyiz? yoksa batmakta olan geminin içinde miyiz? yoksa çok mu abartıyoruz? fkdjsflksdj
    peennyy
    Hastalar konusunda daha şeffaf olunmalı. Neredeler, ne iş yapıyorlar, nerelerde bulundular, virüsü nerede kaptılar? Hem insanları rahatlamak hem de daha net önlem almalarını sağlamak için iyi olur. Onun dışında Milli Eğitim Bakanı da Sağlık Bakanı da süreci gayet iyi yönetiyor bence.
     kitibiyoz
     Önlem evet ama halk hayır
      oguzhanpehlivan
      https://bibursa.com/
      Bursa
      'da bakıyorum da ne maske tanma eylemi kaldı ne sosyal mesafe kaldı. Herkes kafasına göre takılıyor. Türk milleti olarak ya mermiye kafa atma özelliğimizi hatırladık ya da biz Türküz bize bir şey olmaz modumuz online şu an
       metehan777
       Yani umrecileri hesaba katmazsak bence Sağlık Bakanlığı elinden geleni yapıyor. Sosyal medyada moral bozucu pek çok olaya denk geliyoruz, onlar da bizden uzak dursun inşallah.
        burciko
        Burası Tc Simülasyonu çokta bişiy beklememek lazım. Yoğurdu Arap sabunuyla karıştıran insanların olduğu bir ülke yapmaları ve yapmamaları gereken şeyleri tavayla da, tencereyle de anlatsan yine anlamazlar.
         patilik
         sosyal medyada yayılan videolara bakarsak pek de yeterli değil gibi
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.