2
18.3.2020
Türkiye'de Koronavirüse Karşı Alınan Önlemler Sizce Yeterli mi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   damlayazar
   arkamıza yaslanıp bu adamın zekasına güvenmeli miyiz? yoksa batmakta olan geminin içinde miyiz? yoksa çok mu abartıyoruz? fkdjsflksdj
    patilik
    sosyal medyada yayılan videolara bakarsak pek de yeterli değil gibi
     burciko
     Burası Tc Simülasyonu çokta bişiy beklememek lazım. Yoğurdu Arap sabunuyla karıştıran insanların olduğu bir ülke yapmaları ve yapmamaları gereken şeyleri tavayla da, tencereyle de anlatsan yine anlamazlar.
      metehan777
      Yani umrecileri hesaba katmazsak bence Sağlık Bakanlığı elinden geleni yapıyor. Sosyal medyada moral bozucu pek çok olaya denk geliyoruz, onlar da bizden uzak dursun inşallah.
       peennyy
       Hastalar konusunda daha şeffaf olunmalı. Neredeler, ne iş yapıyorlar, nerelerde bulundular, virüsü nerede kaptılar? Hem insanları rahatlamak hem de daha net önlem almalarını sağlamak için iyi olur. Onun dışında Milli Eğitim Bakanı da Sağlık Bakanı da süreci gayet iyi yönetiyor bence.
        oguzhanpehlivan
        https://bibursa.com/
        Bursa
        'da bakıyorum da ne maske tanma eylemi kaldı ne sosyal mesafe kaldı. Herkes kafasına göre takılıyor. Türk milleti olarak ya mermiye kafa atma özelliğimizi hatırladık ya da biz Türküz bize bir şey olmaz modumuz online şu an
         kitibiyoz
         Önlem evet ama halk hayır
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.