Türkiye'de Hiçbir Zaman Bitmeyecek Olan Tartışma Konuları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Tartışmak güzel şey, herkesin fikirlerini dilediğince beyan edebilmesi, çeşitli fikirlerin kamuoyu ile buluşması. Ancak gelin görün ki bizim ülkemizde bazı tartışma konularının asla sonu gelmiyor, ısıtılıp ısıtılıp servis ediliyor. Ülke adeta bir 'siyaset meydanı' programı gibi. Politika, futbol. Sanki bu tartışmalar biraz da uyutuyor gibi bizi. Ramazan'da hala orucumuzu nelerin bozup, nelerin bozmayacağını tartışıyoruz. Sonunun gelmesini dilediğimiz bazı tartışma konularını dio'layalım o zaman.
    mrlawyerkk
    İş bulamayan insanların gerçekten işsizlik sorunu ile mücadele ettiği mi yoksa iş beğenmediği mi sorunu. Hala konuşuluyor, hala zeka küpü gençlerin iş beğenmediği tartışılıyor.
     busrawashere
     ekonomi kısaca rte ve sülalesi
      okadin
      Kadınların nasıl giyinmeleri gerektiği, edepli kadın, edepsiz kadın, kadına dair tüm yargılamalar. Hortlayıp hortlayıp birilerinin ağzına meze oluyor. Nitekim daha bugün bir örneğini gördük. Yıl olmuş 2021.
       karolunita-
       asla sen abdülhamidi savundun demeyi bırakmicaz sdfghkjhg
        redblack
        Ekonomi, hukumet, cehape doneminde karneyle ekmek dagitiyorlardi.
         sedefartuny
         İdeoloji. Konu ne olursa olsun sadece ideoloji. Fahrettin Koca'nın aşı ücretsiz olacak açıklamasının ardından, HDP'nin aşı ücretsiz olsun teklifi AKP ve MHP oyları ile reddedilmiş mecliste. Mevzu aşının ücretsiz olması mı? Hayır tabii. Mevzu o teklifin HDP'den gelmiş olması. Olay bundan ibaret aslında. Bizlerin hiçbir şeyi tartıştığı falan yok. Figüranlarız yani bu oyunlarda.
          detokssuyu
          Yılbaşı kutlamak?? Noel demiyorum bakınız yeni bir yılın gelişi mevzu bahis. Bunu Hristiyan adeti olarak tanımlayanlar var. Her yılbaşı aynı tartışma aynı cümleler.
           minmina
           din ve siyaset. başka bir şey değil
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.