Türkiye'de Esrar Kullanımının Suç Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   amnesiaa
   Yavaş yavaş belli ülkelerde bu suç olmamaya başladı. Bunun başında Amerikanın bazı eyaletleri geliyor.Tabiki herkesin bildiği Amsterdamıda unutmamak lazım. Belli başlı ülkelerde sadece medikal olarak izin verilsede stres atmakta büyük önem göstermektedir.Kanser hastalarına tedavi olarak kullanıldığı bilimsel olarak açıklanmıştır.Ispanya, Almanya gibi ülkelerde kendi mülkünün içinde yetiştirip kullanmak tamamen yasal.Türkiye bu konuda çok katı.Bu konudaki fikirleriniz nedir? 🍃🍃
    asit
    Gece 22:00'dan sonra alkol satışının bile yasak olduğu ülkemizde, esrar kullanımının yasal olmasını beklemek biraz uçuk bir beklenti olur bence. Gerçi suç olduğu halde bu kadar yaygın ve kullanım yaşı 14-15lere kadar düşüyorsa, yasal hale gelince çokta iyi sonuçlar doğuracağını sanmıyorum.
     moon_night
     Sütle kafa bulan biri olarak suç olmasa bile uzak dururdum herhalde
      berk_kayhan
      Türkiyede legal olsa boku çıkar.
       eefenizz_
       Saçmalık. Neyseki kurallara uymayan bi insanım o yüzden bana işlemiyo suç fln
        kania_
        Yasakları çiğnemeyi sewerimde bu olmaz benlik deilmiş
         tsukyomi
         Burada yaşamak suç. Hele milyoner ya da yandaş değilsen fiili olmasa da ruhen öldürmek için harcanılan gayret ne eğitime harcanıyor ne sağlığa. İnsanımız da zaten bir şeyi buldu mu bokunu çıkarır. İnan esrar son derdimiz bile değil.
          eo110
          Sadece alkol bile tek başına bizim ülkemizde büyük sorun. Sözüm meclisten dışarı alkol alıp hoyratça sağa sola saldıran,direksiyona geçen,hastanede sağlık çalışanına şiddet uygulayan o kadar çok insan var ki.Tabi başkasının kabahatleride bir başkasının özgürlüğüne engel olmamalı. Kenevir sadece uyuşturucu olması bakımından kötü denilebilir ama onun harici aslında insanlık için bir nimet. Bizim ülkemizde serbest olacağı günleri en azından kendi adıma göreceğimi sanmıyorum. Bu şekilde yasak olması da farklı illegal ve sağlıksız sektörler doğuruyor ve bu bakımdan da çok kötü. Hadi serbest biraktım diyerek hallolacak bir iş değil ama bizim yönetenlerimizin de doğru şekilde becerebileceği bir iş değil.
           vsjvsjvsjv000
           Suç sayıldığı hâlde şu an dışarıda yanından geçen herhangi birinin cebinde;esrar, eroin, bonzai, kubar, metamfetamin, kokain ve çeşitli uyuşturu haplar bulma ihyimalin çok yüksek. Bunları yasal olmasını istemek yerine LÜTFEN KENDINIZI VE CEVRENIZDEKILERI BU MADDELERE KARŞI KORUYUN.
            uzgunsaripapatya_
            Yoo suç değil.d
             basorexia_
             Ezhele sormak lazım fskçjbjkzsbfds şaka şaka ezhel bey vallaha ironi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.