Türkiye'de Erkek Genelevi Açılmalı Mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Ülkemizde ilk genelev Osmanlı İmparatorluğu döneminde 1884 yılında açılıyor, bugün genelevler devletin denetiminde ve ruhsatlı işletmeler olarak faaliyetlerine devam ediyor. Burada çalışan kadınlar ise işçi statüsünde yer alıyor. Bu genelevlerde çalışan kadınların sağlık kontrollü devlet tarafından düzenli olarak gerçekleştiriliyor ve her türlü hijyen ve sağlık malzemesi yine devlet tarafından tedarik ediliyor. İşletmelerin güvenliğini polisler sağlıyor ve 18 yaşın altında, alkollü olanlar, fotoğraf makinesi taşıyanlar genelevlere alınmıyor. Seks işçisi birçok kadın güvenli olduğu gerekçesi ile genelevlerde çalışmak istiyor. Bir dönem erkek genelevleri açılsın kampanyasına bir hafta içerisinde 2 binin üzerinde erkek, işsizlik gerekçesi ile başvuru yapmıştı. Ülkemizde seks işçiliği yapan erkekler var işlerini görece güvenli bir çatı altında yapmak istemeleri bana anormal gelmiyor açıkçası.
    busrawashere
    açılsın ama mümkünse resimdeki abiler gibi olmasın
     okadin
     No. Başvuru gerekçesinin işsizlik olduğunu belirtmişsiniz, seks işçisi kadınlar da aynı gerekçe ile bu işi nefret ederek yapıyorlar. Bu insanlara iş imkanı sağlansın, bunun hayatta kalmak için bir çıkış yolu olmadığı anlatılsın. Bu gibi faaliyetler ancak günü kurtarır. Bizi bir yerlere götürmez.
      me_out_bye
      Abazalıktan katılan çok olacaktır. Yetenekli olduğundan ya da işsiz olduğundan değil. Türkiye durumumuz belli yani. Bence açılmasın. Her şeyi ticarete vurmayın. İnsanlar birbirini tanısın sokakta bir yerlerde. Sonra elinden tutup evine götürsün. 🤗 Arada duygu olsun. Bütün dünya bir buna inansa hayat bayram olsaaaa. İnsanlar el ele tutuşsa. Sgit deyince sorunsuz gitseee. Hayat daha hoş olsaaaa 💁🏻‍♂️💁🏻‍♀️
       redblack
       Verimli olmaz ki 😁 bi erkek taş catlasa gunde 5 yani
        sedefartuny
        Ben de diyordum hayatımızdaki eksik ne? Meğer erkek genelevleri imiş. Teşekkürler çok teşekkürler. Sorunuza gelirsek. Neden olmasın? Bunu talep eden erkekler varsa ki varmış. Olabilir tabii.
         asit
         küçük de olsa istihdam yaratılabilir belki ama bu toplum buna ne kadar hazır tartışılır 😄
          utumasasiilekayamayanadam
          Gayler için mi?
           dr.rock
           Ben karşıyım olmasın mesela böle bi kız gelip benim namusuma göz dikse, oralarımı buralarımı ellese, öpse, gel koynuma alıcam falan dese kötü hissederim yaaa, benlen işikiye girse banyoya girer 1 saat liflenirim ay lütfen olmasın nolur
            detokssuyu
            Hergün 'jigolo olmak ister misin?' mesajı olan bir arkadaşım var. Bu mesaja o kadar çok maruz kalıyor ki birgün gerçekten bu teklifi kabul edeceğini düşünüyorum. Güvenli bir yerde bu işi yapması için bu kampanyayı destekliyorum. Evet erkek genelevleri açılsın!!!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.