Türkiye'de Cinsellik Konuşmanın Ciddi Ciddi Yasaklanabilir Bir Hal Alması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Röportaj Adam'ın Türkiye'de Cinsellik videosu trendlerden çekilmiş. Yakında video da kaldırılır büyük olasılıkla. Cinselliğin c'si geçince rahatsız olanlar var çünkü hala bu ülkede. Neden peki? Neden ayıp ya da insanların utançla karşıladıkları bir şey cinsellik. Konuşmaktan çekiniyoruz tamam da bilgilenmekten neden bu kadar korkumuz?
    absurdizm
    çünkü cinsellik mevzu bahis olunca erkekler yükseliyor ve taciz oluyor. sonuçta herkesin partneri sex tanrıçası değil ve insanlar bunu kime denk gelirse uygulayabileceklerini düşünüyorlar (sex tanrıçası değil derken onlar olmadığı için rahatca başka birine dokunabilirler demek istemedim yanlis anlamayın. hani erkekler türk kızları yatağa uzanıp yatıyor sadece diyorlar ya ona ironi yaptım. lincleyeni haslarim)
     silmarillion
     Önce burada biz birbirimize yasaklıyoruz, kafalar değişse hiçbir otorite karşı duramaz
      isirgan_otu
      bizi leylekler getirmedi mi? bunun nesi yasaklanacak?😅
       tsukyomi
       Daha şu platformda konuşurken geriliyor ortam, Türkiye'de mi konuşulacak? Hah. Cinsellik konuşmak normaldir, bu muhabbeti sevmek de normaldir. Su içmek kadar normal ve sağlıklı bir eylemi hayatın tek amacı ya da büyük ayıp olarak nitelemek normal değildir. Hastalıklı öğretiler eşittir hastalıklı toplum. Çatır çatır konuşacaksınız, çatır çatır eğleneceksiniz. Bari başkaları için cehenneme çevirmeyin dünyayı.
        alevalevay
        Bazıları onu istiyo zaten yasaklansın valla iyice araplaşalım
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.