Türkiye'de Bir Zaman Makinesi Olması: Dış Güçlerin Bizimle Uğraşması İçin Alternatif Nedenler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Ömer Çelakıl diye bir tıp doktoru var arkadaşlar. Bir dönem bugün olduğundan daha popülerdi. Kuran-ı Kerim üzerine matematiksel çalışmalar yapıyormuş. Beyaz TV ekranlarında boy gösteriyor kendisi. Yine Beyaz TV'de bir programa konuk olmuş ve inanması güç bir açıklamaya imza atmış. Çelakıl, Türkiye'de bir zaman makinesi olduğu, bu zaman makinesinin diğer ülkelerle paylaşılmadığı ve bu yüzden dış güçlerin Türkiye ile uğraştığından bahsetmiş. "Nasıl petrol için tüm ülkeler savaşıyor, Türkiye'deki zaman makinesi için de aynısı oluyor" demiş. Avrupa bizi kıskanıyor iddiası şu açıklamalardan daha mantıklı ve ikna edici. Düşünsenize bir zaman makinemiz varmış. Acaba bu zaman makinesini kim kullanıyor? Erdoğan? Hangi zaman dilimine yolculuklar gerçekleştiriliyor kendisi acaba? Peki canımız ülkemizde daha neler neler var da bu dış mihraklar bizimle uğraşıyor? Ne dersiniz? Zaman makinesi dışında ne gibi bir gücümüz daha olabilir?
    gregory_
    İnsan klonlayabiliyoruz, yıllar önce başlayan bu çalışmalar sayesinde Erdoğan hiç bitmeyecek.
     mrlawyerkk
     Ah o zaman makinesinde ben de olsaydım. Bizi de bir tur bindiriler mi acep?? Aga bir anda yok oluyoruz biz ışınlanabiliyoruz. Bknz: Berat Albayrak. Bu yüzden bizimle uğraşıyor olabilirler.
      peripedia
      Makine tabi ki Cem Yılmaz'da arkadaşlar. O filmler hayal ürünü olamaz. Bize yıllar önce zaman makinesinin onda olduğuna dair bir mesaj vermeye çalışmış adamcağız görüyor musunuz.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.